Neler Yeni

YKS Sonuçları ne zaman açıklanıcak?

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Hemşirelik güzel mi
ilk senen olduğunu varsayıyorum yksde kardeşim şöyle belirteyim ben zaten sağlık meslek lisesi çıkışlıyım ondan benim başka seçeneğimde yoktu hastane içine başlarda alışmak zor geliyor stajda ama sağlıkçı olabilirim diyosan içinden geliyosa biçilmiş kaftan olur sana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemşirelik güzel mi
ben çok memnunum bölüm olarak hemşirelikten en iyi dostluklarımı ve kemik tayfa dediğim çevremi orada oturttum

Sir Cem T-oker

80+ Gold
ilk senen olduğunu varsayıyorum yksde kardeşim şöyle belirteyim ben zaten sağlık meslek lisesi çıkışlıyım ondan benim başka seçeneğimde yoktu hastane içine başlarda alışmak zor geliyor stajda ama sağlıkçı olabilirim diyosan içinden geliyosa biçilmiş kaftan olur sana

ben çok memnunum bölüm olarak hemşirelikten en iyi dostluklarımı ve kemik tayfa dediğim çevremi orada oturttum
Maaşlar nasıl

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Maaşlar nasıl
ünide stajlarımızı maaşsız yapmıştık lise zamanı o zaman ekonomisine göre 2 3 kurul görmüştü elimiz güncel olarak maaşlarda sıkıntı çeken şikayetçi çok var hastanede tüm gün aynı mevzular konuşuluyor hemşire odasında extra nöbetlerle bana tek başıma yetiyor ama tek maaşla günümüzde bir aileye yetmez tek hemşire maaşı eşimide hastaneden seçmeyi planlıyorum bende :D doktor bir hanfendi çok güzel olur çoğu açıdan yanımda

Maaşlar nasıl
hemşire olup kendini hastanede sterilizasyona atarsan çok rahat olursun normal servislerde şimdi ben genç olduğum için bide hastanede erkek olarak kardiyoloji servisinde tek hemşire ben olduğumdan bazı ayak işleri taşıma işleri personel yoksa bana kalıyor birde şimdi yanımda örnek olarak Fatma abla var 2 çocuğu var 1 tanesi küçük çocuğu kışın hasta olduğunda izin alıyordu benim eşim ailem olmadığından genç olduğumdan beni arıyordu nöbete yerine kıramayıp alıyordum bende

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası