Neler Yeni

Yks soruları çalındı iddiası

Abdullah021

80+ Bronze
Şaka gibi gerçekten.Twitterda bazı emek hırsızı mahlukatlar,soruların fotoğraflarını çekmiş,ki bana doğru gibi geldi.Oda yetmezmiş gibi birde sol üste not düşmüşler,onu da başka bir forumda gördüm."Soruların cevapları arkada".Umarım gerçek değildir.İnanmak istemiyorum,sınav sorularının dengesiz olduğu yetmezmiş gibi birde böyle bir rezillik yaşanması,bunalıma sokar beni.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

İntel Xeon

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Şaka gibi gerçekten.Twitterda bazı emek hırsızı mahlukatlar,soruların fotoğraflarını çekmiş,ki bana doğru gibi geldi.Oda yetmezmiş gibi birde sol üste not düşmüşler,onu da başka bir forumda gördüm."Soruların cevapları arkada".Umarım gerçek değildir.İnanmak istemiyorum,sınav sorularının dengesiz olduğu yetmezmiş gibi birde böyle bir rezillik yaşanması,bunalıma sokar beni.Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
coğrafya soruları var sadece sanki bir öğretmen çekmis gibi sınavdan sonra

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
Ekran görüntüsü 2024-06-08 235147.png
Ekran görüntüsü 2024-06-08 235158.png

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
mert
Biraz gırgır şamata olsun yarın 2021 ayt si bekliyorum bakalım hayırlısı

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,980
İsim
Mehmet Aslan
moral bozmak için yapıyorlar olm her sene aynı terane. Gidin uyuyun.

• Beğen
Reaksiyonlar: buff

Abdullah021

80+ Bronze
moral bozmak için yapıyorlar olm her sene aynı terane. Gidin uyuyun.
Bu sefer şakası yok gibi.Bırak tyt yi,ayt sorularının yayıldığına dair de iddialar var umarım yalandır.Emek hırsızı kahpeler yüzünden sınav tekrarlanmaz umarım.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
Asıl şaşıracağınız haberin ''Sorular çalınmadı iddiası'' olması gerekiyordu. Bu yeni nesil de bilgisizmiş. Neyse geç bunu da şaşırılacak bir şey yok ama harbi anlayamıyorum pek zor değil çaldırmamak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baydı artık bunlar, o sorular en az devlet başkanları kadar sıkı korunuyor 2-3 sanalcı mı çalacak?
Devlet baba büyüksün ya, baba çatımızsın sen ya, baba sen çatımızsın ya. Harikasın kusursuzsun ya.

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kermit El-Memati
önceki senelerde soruların çalınma oranına bakılırsa bu haber %80 doğruluk ihtimaline sahip.

Top Bottom