Neler Yeni

YKS'ye Yönelik Yeni Web Sitemi Değerlendirir Misiniz? 🥳

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Bünyamina

80+ Gold
Selamün aleyküm. YKS sınavına yönelik bir web sitesi oluşturdum. Tasarım ve içerik olarak önerileriniz neler?

Güzel gözüküyor bir tek siyaha çok alıştığımız için aka plan siyah seçeneği eklenmeli bence.

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yerçileği

80+ Bronze
Selamün aleyküm. YKS sınavına yönelik bir web sitesi oluşturdum. Tasarım ve içerik olarak önerileriniz neler?

böyle bir siteye gerçekten ihtiyaç vardı bence ama google adsens kısmını iyi yönetmelisin tutturma konusunda başarılar siteye gelen her sponsoru kabul etmez sadece gerçekten başarılı kaynakları önerirsen siteyi tutturusun
not: siyah tema ekle
ilk başlarda forum boş kalacağından önermeleri kendin yapmalısın örnek tyt biyolojiden hangi kaynaklar çözülmeli bir konu açıp insanları çok sıkmayacak derecede kaynaklardan ve kaynağın içeriğinden bahsedersen bu site tutar benden demesi

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
böyle bir siteye gerçekten ihtiyaç vardı bence ama google adsens kısmını iyi yönetmelisin tutturma konusunda başarılar siteye gelen her sponsoru kabul etmez sadece gerçekten başarılı kaynakları önerirsen siteyi tutturusun
not: siyah tema ekle
Hocam şuan siteden gelir etme gibi bir amacım yok. Benim için sınava hazırlık için faydalı ve kaliteli bir ortam olması yeterli olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel düşünülmüş bence eline sağlık, tasarım da fena değil
Teşekkürler.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,212
İsim
Emre siyah
iyi hoş ancak karanlık tema lazım

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Yusuf Kaplan

renkler ve tasarım uyumu guzel olmus sade ve guzel. begendım. Tebrikler hocam

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Burak
Status
Bu konu kilitlenmiştir.