Neler Yeni

Yönetim Bilişim Sistemleri için laptop önerisi (maksimum bütçe 10k)

canerbruj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Caner Alacalı
Bütçe
10000
Selamlar. Yönetim bilişim sistemleri bölümüne bu sene başlayacağım ve okul derslerinde sıkıntı çıkarmayacak bir bilgisayar arıyorum. Okul derslerinin yanında siber güvenliğe de ufak çaplı giriş yapmayı istiyorum ayrıca cs go ayarında sistem isteyen oyunları düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynatabilecek bir bilgisayar olursa çok iyi olur. (Bütçeyi arttırma imkanım maalesef yok.)
"Biraz araştırma sonucu Lenovo'nun ideapad 3 (ryzen 7 5700U, 8GB RAM, 512GB SSD) modelini düşünmeye başladım ancak sizlerin fikrini de merak ediyorum."

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Seçtiğiniz modelin ekranı TN panel, uzun kullanımda gözlerinizde batma ve baş ağrısı olabilir. Ayrıca okula götürüp kodlama yapacaksanız iyi bir pile de ihtiyacınız var. O yüzden bunları düşünerek karar verin derim.

canerbruj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Caner Alacalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Seçtiğiniz modelin ekranı TN panel, uzun kullanımda gözlerinizde batma ve baş ağrısı olabilir. Ayrıca okula götürüp kodlama yapacaksanız iyi bir pile de ihtiyacınız var. O yüzden bunları düşünerek karar verin derim.
Hocam sizin bu bütçe için öneriniz var mı? IPS panelli birkaç cihaz gördüm ancak pek güvenemedim açıkçası, pil konusuna gelecek olursak cihazın teknik özelliklerinde normal kullanım için 6 saat ve üzerinde gittiği yazıyor ne kadar doğru bilemem.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri