Neler Yeni

Yok Mu DA-Forum Üyelerine Özel Bir Çekilişimiz?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Senatör

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihan Dikkaya
Facebook
cihandikkaya
Twitter
cihandikkaya
Şöyle bir durum var,üye bir konu açıyor altına 10 tane yorum yazılıyor burda çözüm hangisinde ise bence ona reaksiyon verilmeli,örnğin; pc ye elektrik gelmiyordur adam yoruma yazıyor kabloyu çıkar tak diye bu reaksiyon olmamalı,bilmiyorum reaksiyondan anladığım nedir,sorunu çözen arkadaşa da verilebilir veya o üye sorunu çözen arkadaşa verebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre UYANIK
Dostlarım DA-Forum üyelerine düzenli olarak çekiliş yaparak forum içerisindeki yardımlaşma bağını bir nebze olsun iyice hissettirmek istiyorum. Şuanlık aklıma gelen "en çok reaksiyon alan" üyeler arasında çekiliş yapmak (forum yöneticileri hariç). Nedir bu reaksiyonlar? yorumunuza bir üyenin ifade bırakması bir reaksiyondur. Yakında bunun çekilişini duyuracağım varsa sizin de aklınıza gelen çekiliş etkinlikleri ayarlarım problem değil

Alıntıyı görüntüle
tabii ki neden olmasin ?

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Harunckr
Öncelikle ben doktorum ?
Çekiliş iyi güzel ama instagram şartı biraz üzücü. Çekilişlere katılmayı çok istiyorum ancak instagram hesabı kullanmıyorum. Puan sistemi olsun bari YouTube Twitter instagram 1 er puan gibi.

4RSL4NN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Muhammed Arslan
Instagram
muhammed.arslan41
Dostlarım DA-Forum üyelerine düzenli olarak çekiliş yaparak forum içerisindeki yardımlaşma bağını bir nebze olsun iyice hissettirmek istiyorum. Şuanlık aklıma gelen "en çok reaksiyon alan" üyeler arasında çekiliş yapmak (forum yöneticileri hariç). Nedir bu reaksiyonlar? yorumunuza bir üyenin ifade bırakması bir reaksiyondur. Yakında bunun çekilişini duyuracağım varsa sizin de aklınıza gelen çekiliş etkinlikleri ayarlarım problem değil

Alıntıyı görüntüle
SELAM ABİ MSİ RTX 2070 TRİ FROZR EKRAN KARTINI İNCELERMİSİN LÜTFEN

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,205
Üyeler
153,515
Son üye