Neler Yeni

Yok Mu DA-Forum Üyelerine Özel Bir Çekilişimiz?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
MustafaCanpolat
Dostlarım DA-Forum üyelerine düzenli olarak çekiliş yaparak forum içerisindeki yardımlaşma bağını bir nebze olsun iyice hissettirmek istiyorum. Şuanlık aklıma gelen "en çok reaksiyon alan" üyeler arasında çekiliş yapmak (forum yöneticileri hariç). Nedir bu reaksiyonlar? yorumunuza bir üyenin ifade bırakması bir reaksiyondur. Yakında bunun çekilişini duyuracağım varsa sizin de aklınıza gelen çekiliş etkinlikleri ayarlarım problem değil

Alıntıyı görüntüle
Kral adamsın beton yetmez.
?

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Süper olur reis :D

Kaansozen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Göktuğ Kaan Sözen
Dostlarım DA-Forum üyelerine düzenli olarak çekiliş yaparak forum içerisindeki yardımlaşma bağını bir nebze olsun iyice hissettirmek istiyorum. Şuanlık aklıma gelen "en çok reaksiyon alan" üyeler arasında çekiliş yapmak (forum yöneticileri hariç). Nedir bu reaksiyonlar? yorumunuza bir üyenin ifade bırakması bir reaksiyondur. Yakında bunun çekilişini duyuracağım varsa sizin de aklınıza gelen çekiliş etkinlikleri ayarlarım problem değil

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Vallahi çok iyi olur belki burda şansımız vardır ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,448
Üyeler
154,749
Son üye
leo1339
Top Bottom