Neler Yeni

yol bisikleti önerir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kıvsnç Yıldırım
Bütçe
16000
yaşadığım bölgede yolların yaklaşık %80 i iyi. yol bisikleti veya şehir bisikleti veya beni yormayacak bir dağ bisikleti arıyorum ama çok fazla seçenek var varsa kullananlar bilenler önerirsenizsevinirim.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hepsinin bir birinden çok farklı türler. Önce ne istediğini belirle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu çok daha iyi ona göre. Salcano 11-25 ruble çok yorar yokuşlarda. Frecciada 32 var. Göbekler sora. Salcanoda Allah bilir. Fren de sora frecciada. Arkadaş önce ne istediğine karar versin.

Son düzenleme:

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
Hepsinin bir birinden çok farklı türler. Önce ne istediğini belirle.

Bu çok daha iyi ona göre. Salcano 11-25 ruble çok yorar yokuşlarda. Frecciada 32 var. Göbekler sora. Salcanoda Allah bilir. Fren de sora frecciada. Arkadaş önce ne istediğine karar versin.

doğru söylüyorsunuz attığınız bisiklet daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kıvsnç Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar ben yol yarış bisikletlerine pek hakim değilim daha çok beni fazla yormadan gideceğim yere götürsün istiyorum

arkadaşlar yol bisikletlerinde lastik patlama çok mu fazla yaşanıyor
yani dağ bisikleti gibi kolayca binip gidebilir miyim

Son düzenleme:

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Patlama olayı lastik modeline göre değişir. Kalitesiz lastikle dağ bisikletinde daha fazla bile patlayabilir.
Kilon +90 ise yol bisikletinde havayı az basarsan yine çukurda iç lastik patlayabilir.

Dişli oranları iyi olduğu sürece yol bisikleti istediğin yere götürür asfalt yolda. Daha önce kullanmadıysan alışma sürecinde bel ağrısı çekebilirsin esnek değilsen.

Önce nasıl bisiklet istediğine karar ver. Rahatlık ve konfor mu istiyorsun yoksa hız ve hafilik mi.

Yol bisikletiyle çok bozuk yollara girilmez.

Eğer yol bisikleti tarzı olsun ama bozuk yollara da girebileyim dersen gravel bisiklet al. Bütçene en yakın carraro gravel g0 olur.

Robius

80+ Bronze
Ulaşım için kullanacaksanız yol bisikleti yerine düz gidonlu şehir bisikleti de bakabilirsiniz.

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
yaşadığım bölgede yolların yaklaşık %80 i iyi. yol bisikleti veya şehir bisikleti veya beni yormayacak bir dağ bisikleti arıyorum ama çok fazla seçenek var varsa kullananlar bilenler önerirsenizsevinirim.
Rockrider ST540 önerebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,824
Üyeler
156,390
Son üye
spacesatc5
Top Bottom