Neler Yeni

Yol Bisikletini Kaç Kadro Almalıyım ?

SCANIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Fatih Tunçer
Bütçe
25000
Arkadaşlar yol bisikleti almak istiyorum boyum 167, bacak boyum da 75cm civarı bir şey.
Kadro boyunu hesapladığım zaman 48cm kadronun uygun olduğunu gösteriyor fakat 48cm e yol bisikleti bulmak inanılmaz zor, kadro boyunda illa 48 i almak zorunda mıyım yoksa 52cm gibi bir kadro boyu beni zorlar mı ?
Bir de vites setleri (claris sora tiagra) arasında çok fark var mı 20 25 bin lira civarı bisiklet öneriniz varsa yazarsanız sevinirim çok teşekkürler şimdiden.

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar yol bisikleti almak istiyorum boyum 167, bacak boyum da 75cm civarı bir şey.
Kadro boyunu hesapladığım zaman 48cm kadronun uygun olduğunu gösteriyor fakat 48cm e yol bisikleti bulmak inanılmaz zor, kadro boyunda illa 48 i almak zorunda mıyım yoksa 52cm gibi bir kadro boyu beni zorlar mı ?
Bir de vites setleri (claris sora tiagra) arasında çok fark var mı 20 25 bin lira civarı bisiklet öneriniz varsa yazarsanız sevinirim çok teşekkürler şimdiden.
Gençsen boyun uzar bencesi .

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Anıl Aykın
Yetişeceğim diye fazla eğilme ihtimalin var. Yakınlarında decathlon veya farklı bir bisikletçi var ise bu kadroları dene ona göre hareket et bence.
Sora için bir yorumda da tiagra daha iyi olur yorumu gördüm de o da 1 konudaydı. Yol bisikletleri hakkında fazla bilgiye sahip değilim ama setler arasında ince detaylar var ve bu birazda kişinin isteğine göre de değişiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu birazda kişinin isteğine göre de değişiyor.
Vites setinin seçimi.

Emre_kymk

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
max 54 kadro almalısın bence o bile bir tık büyük durabilir altında. Çok prof. düşünmüyorsan orta segment vites setleri işini görecektir tourneo olmadığı sürece. Ultegra falan şart değil normal kullanıcı için bence. Bir de en önemlisi kadronun hafifliği ben mossonun almıştım cavalier 700 claris çok güzel sağlam bisiklet ama sadece jantları bile aşırı hantaldı dolayısıyla bi yerde hissettiriyordu ağırlığını.

Top Bottom