Neler Yeni

Youtube 2023 TR Rezilliği

Verkasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Yiğit
Dostlar selamlar son zamanlarda ne zaman youtube'a girip bir şey izlemek istesem hiç bir şey ilgimi çekmiyor sorun bendemi anlamadım yani bir sürü video var ama hepsi boş vakit geçmiyor eğlenceli gelmiyor ve kalite yoksunu oluyorlar bilmiyorum sadece banamı oluyor bir kaç güzel kanal var fakat video atma sıklıkları kısa . Benimle aynı fikirdemisiniz gelin birlikde kısa bir sohbet edelimmm

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Dostlar selamlar son zamanlarda ne zaman youtube'a girip bir şey izlemek istesem hiç bir şey ilgimi çekmiyor sorun bendemi anlamadım yani bir sürü video var ama hepsi boş vakit geçmiyor eğlenceli gelmiyor ve kalite yoksunu oluyorlar bilmiyorum sadece banamı oluyor bir kaç güzel kanal var fakat video atma sıklıkları kısa . Benimle aynı fikirdemisiniz gelin birlikde kısa bir sohbet edelimmm
Ben ara sıra mercan bahar izliom bide PC hocası donanım arşivi başka yok .d

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
Enis kirazoğlu, orhun kayaalp, evrim ağacı, Mendebur lemur falan güzel bence.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Mertcan Ceylan
toplasan 5 kişi falan güzeldir zaten eski youtube kalmadı

Ysuflix

80+ Gold
Evet öyle maalesef yemek yerken falan hiçbişe bulamıyorum hep izlediğim videoları bidaha izliyorum donanım arşivini hatim ettim resmen ama sarıyo

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Sinan
Ne tür izlemeyi seviyorsun önce ona karar verip sonra o tarz içerik yapan kanalları bulman lazım hocam.

Ben mesela gülmek istiyorsam açıp kukla kabare izliyorum. ASMR ihtiyacı duyduğumda açıp Awesome restoration ya da benzeri restorasyon kanallarını izliyorum. Yemek yerken izlemek için ayaküstü lezzetler ya da tepkikolik kanallarına bakıyorum. Bilgilenmek için evrim ağacı, ayhan tarakçı ya da literat kanallarına bakıyorum. Eğlenceli sohbet kanalı ihtiyacım için kafa tv kanalına bakıyorum vs vs.

Senin ilgi duyduğun şeyler nelerse onu belirleyip o alanda işini iyi yapan kaliteli kanalları bulman gerek. Keşfete kalırsan işin Allaha kalır öyle diyim.

theali

80+ Bronze
Mendebur Lemur sarıyor bir ara hep videoları iple çekerdim şuan fena değil.
Genelde Twitch yayın tekrarları izliyorum ben.

Doyl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Doyl
Yt TR de bitti gibi Bir şey

Verkasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes Yiğit
Mendebur Lemur sarıyor bir ara hep videoları iple çekerdim şuan fena değil.
Genelde Twitch yayın tekrarları izliyorum ben.
Bir kaç güzel kanal var onlarda az sıklık ile video atıyor derken lemuru kastetmek istemiştim :)
Yt TR de bitti gibi Bir şey
bencede yaa
Ne tür izlemeyi seviyorsun önce ona karar verip sonra o tarz içerik yapan kanalları bulman lazım hocam.

Ben mesela gülmek istiyorsam açıp kukla kabare izliyorum. ASMR ihtiyacı duyduğumda açıp Awesome restoration ya da benzeri restorasyon kanallarını izliyorum. Yemek yerken izlemek için ayaküstü lezzetler ya da tepkikolik kanallarına bakıyorum. Bilgilenmek için evrim ağacı, ayhan tarakçı ya da literat kanallarına bakıyorum. Eğlenceli sohbet kanalı ihtiyacım için kafa tv kanalına bakıyorum vs vs.

Senin ilgi duyduğun şeyler nelerse onu belirleyip o alanda işini iyi yapan kaliteli kanalları bulman gerek. Keşfete kalırsan işin Allaha kalır öyle diyim.
Dostum demek istediğim o değil kendi ilgi alanlarıma göre videolar var fakat eski kalitede değil

theali

80+ Bronze
Bir kaç güzel kanal var onlarda az sıklık ile video atıyor derken lemuru kastetmek istemiştim :)

bencede yaa

Dostum demek istediğim o değil kendi ilgi alanlarıma göre videolar var fakat eski kalitede değil
Bende de öyle. Aynı videolari hatim ettim resmen.

Doyl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Doyl

bencede yaa

3 dakika sonra sıkılıp kapatıyorsun öyle oldular

Top Bottom