Neler Yeni

Youtube devri çöküyor mu?

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,588
İsim
misfit
Ben NewTube ile reklam izlemiyorum, arka planda video oynatıyorum ve videoları kalıcı olarak evet kalıcı olarak her formatta (MP3, aac'da dahil) indirebiliyorum.

Bedava yıllardır kullanırım, he he. Premium yokken siz bilmezdiniz böyle şeyler zaten :D.
3. parti uygulama kullanmanın zararlarını bu forumdaki herkes bilir. NewTube zararlı veya zararsız beni ilgilendirmez, birisi size bedava hizmet sağlıyorsa bilin ki arkasında bir şeyler var, bunu herkes bilir. Burada Premium alınmalı mı alınmamalı mı seninle tartışmayacağım, zaten aşağılayıcı türde mesajlarına bakılırsa o tartışmanın sonu da gelmez. Kısaca reklam izlemek istemeyen parasını öder.

neptün yüksel

80+ Bronze
3. parti uygulama kullanmanın zararlarını bu forumdaki herkes bilir. NewTube zararlı veya zararsız beni ilgilendirmez, birisi size bedava hizmet sağlıyorsa bilin ki arkasında bir şeyler var, bunu herkes bilir. Burada Premium alınmalı mı alınmamalı mı seninle tartışmayacağım, zaten aşağılayıcı türde mesajlarına bakılırsa o tartışmanın sonu da gelmez. Kısaca reklam izlemek istemeyen parasını öder.
Hayır yok. Açık kaynaklı, F-Droid uygulaması. F-Droid'in ne olduğunu bilmiyorsan daha konuşma.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,588
İsim
misfit
Yahu daha dün verilerinin çalınması yada saklanması konusunda korkmuyormuydun sen? Ne oldu da korsanı övme kararı aldın?
Adamın kişisel verileri umurunda değil, senin neden umurunda? Bırak ne olduğu bilinmeyen yazılımları kullanmaya devam etsin. Ülkece korsan sevdamız var zaten, bu alışkanlığın giderilmesi zor görünüyor.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,316
İsim
ismail
Adamın kişisel verileri umurunda değil, senin neden umurunda? Bırak ne olduğu bilinmeyen yazılımları kullanmaya devam etsin. Ülkece korsan sevdamız var zaten, bu alışkanlığın giderilmesi zor görünüyor.
Benim umrumda değil ki zaten.Geçen gün forumda ağlıyordu bu eleman verilerinin saklanmasıyla ilgili.Bugün korsana yöneldiğini görünce güldüm.Psikolojik sorunları var anlaşılan.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,107
İsim
Halit KÖK
Ya arkadaş dakika başı 15 saniyelik geçilemeyen reklamlar geliyor akıl sağlıyığımı yitircem artık. Diyeceksiniz ki ad blocer kullan bu seferde herkes kullanıp Youtube çöker.
Sizce 1-2 yıl içerisinde YT devri kapanıp başka bir video yükleme uygulaması çıkabilir mi
ben premium aldım nalet reklamlar yüzünden

neptün yüksel

80+ Bronze
He he korsanmış :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim umrumda değil ki zaten.Geçen gün forumda ağlıyordu bu eleman verilerinin saklanmasıyla ilgili.Bugün korsana yöneldiğini görünce güldüm.Psikolojik sorunları var anlaşılan.
Oğlum siz bilmediğiniz şeyler hakkında iyi boş yapıyorsunuz ha :D. He he.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,588
İsim
misfit
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri