Neler Yeni

Youtube İzleme Engellemesi

n0 thinq

80+
Youtube bir süredir reklam engelleyici kullanmam ile alakalı uyarılar veriyordu. En sonunda ise reklam kullanıcıyı kullanmaya devam edersem 3 video sonra tamamen video izleme özelliğimin gideceği ile alakalı bir uyarı verdi. başka bir reklam engelleyici kullandım ve hakkım 2 ye sonra ise 1 e düştü.
Benim merak ettiğim 2 mesele var.
1. Si reklam engelleyici ile bir video daha izleyip ban yersem süresiz bir şekildemi banlanıyorum yoksa belirli bir süresi varmı?
2. si ise ban yedim diyelim. Bu ban meselesi hesap banımı yoksa direkt ip banı şeklindemi?
Kullandığım 2 reklam engelleyici:
Opera GX in kendi reklam engelleyicisi
AdGuard (Edge üzerinden)
Son olarak hiçbir şekilde şu ana kadar uyarı almadım güvenilir dediğiniz bir reklam engelleyici varmı?
(Youtube Premium önerisi vermeyiniz bir süredir düşünüyordum fakat son zamdan sonra vaz geçtim)

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Reklam engelleyiciyi kapatırsanız izleyebiliyosunuz banlanma sorunu yok diye biliyorum operadan reklam engelleyiciyi açıp aynı zamanda vpn açarsanız uyarı vermez sadece reklam engelleyici açarsanız uyarı veriyor.

Hanaz

80+ Silver
Ub origin kullan ayarlardan scams gibi bir şey var kapa kullan

n0 thinq

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reklam engelleyiciyi kapatırsanız izleyebiliyosunuz banlanma sorunu yok diye biliyorum operadan reklam engelleyiciyi açıp aynı zamanda vpn açarsanız uyarı vermez sadece reklam engelleyici açarsanız uyarı veriyor.
Anladım sağol dostum
Ub origin kullan ayarlardan scams gibi bir şey var kapa kullan
Denemek lazım bakalım yan hesaptan deneyeyim ip banı yersem en azından öğrenmiş oluruz

Top Bottom