Neler Yeni

Youtube kanalımı nasıl geliştirebilirim

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Herkese merhaba,
Youtube kanalımı nasıl geliştirebilirim? Ne tür içerikler çekmeliyim? Oyun kanalım var. Düşük sistemli bilgisayarım var. Kaliteli içerik özgün içerik gibi şeyler söylemeyin biliyorum zaten onları. Detaylı anlatır mısınız kanalım nasıl geliştireceğimi konusunda?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Öncelikle kaliteli bir görüntü sunman gerekiyor edit konusunda eğer kanalın eğlence üzerineyse güzel editler yap komik esprili falan mertcan baharın yaptığı gibi thumbnail yani kapak resimlerinde güzel olmalı dikkat çekici ve çok karışık olmayandan.

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle kaliteli bir görüntü sunman gerekiyor edit konusunda eğer kanalın eğlence üzerineyse güzel editler yap komik esprili falan mertcan baharın yaptığı gibi thumbnail yani kapak resimlerinde güzel olmalı dikkat çekici ve çok karışık olmayandan.
Eğlence değil oyun kanalım var.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Eğlence değil oyun kanalım var.
Oyun konusunda izletebilmen için ya ses tonun çok güzel olması lazım milletin seviceği yada çok güzel eğlenceli bir editli video çıkarman lazım izletebilmen için.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
PichHasso
bence direkt chatgpt ye sor

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun konusunda izletebilmen için ya ses tonun çok güzel olması lazım milletin seviceği yada çok güzel eğlenceli bir editli video çıkarman lazım izletebilmen için.
Edit yapıyorum yine izlenmiyorum komik ara sahneler koyuyorum. Ses tonum güzel mi kanalımı atsam bakar mısınız?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Kanalının konseptini belirlemen lazım her konsepte video atmayı deneme sakın ve videoda sesin çok fazla değil ve tutan popurler oyunlardan yürümen lazım o oyunları çekersen izlenmemen normal ve çok sabır işi ben çok güzel kanalar açtım genede izletemedim kapak resimlerede önem ver
Her konsepte video atan kanallar da var. Neden her konsept de video atma diyorsunuz? Mikrofonum kötü ondan ses az geliyor. Popüler oyunları pc kaldırmıyor. Kapak resimlere önem veriyordum bıraktım bir arkadaş neden kapak resimle uğraşıyorsun Youtube nin hazır sunduğu resimleri koysana dediği için. Abimin arkadaşı da kapak resimle uğraşmamış ama 1000 abonesi var.

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Abdurrahman
her konsepte video atılmaz belli kategoriden yapacaksı ki youtube seni ona göre onersin ses düzgün olmazsa zaten olmaz malesef

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Kanalının konseptini belirlemen lazım her konsepte video atmayı deneme sakın ve videoda sesin çok fazla değil ve tutan popurler oyunlardan yürümen lazım o oyunları çekersen izlenmemen normal ve çok sabır işi ben çok güzel kanalar açtım genede izletemedim kapak resimlerede önem ver
Ne tür videolar yapabilirim sesimi kaydetmeden? İçerik önerin var mı?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,019
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Her konsepte video atan kanallar da var. Neden her konsept de video atma diyorsunuz? Mikrofonum kötü ondan ses az geliyor. Popüler oyunları pc kaldırmıyor. Kapak resimlere önem veriyordum bıraktım bir arkadaş neden kapak resimle uğraşıyorsun Youtube nin hazır sunduğu resimleri koysana dediği için. Abimin arkadaşı da kapak resimle uğraşmamış ama 1000 abonesi var.
Her konsepte video atarsan örnek veriyorum Valorant videosu atıyorsun bi anda GTA5 videosu atmaya başladın sence valorant için izliyenler seni izliyecek mi? kapak resimde çok önemli 1000 abonesine bakmıcan izlenmesine bakıcan 5 tane kanal açmışımdır en az hepsinde kapak resimlerin ne kadar önemli olduğunu anladım çünkü sen ana sayfada gezinirken o video karşına çıktısa neye bakarak beğeniyorsun ve tıklıyorsun videoya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne tür videolar yapabilirim sesimi kaydetmeden? İçerik önerin var mı?
hiç bilmiyorum instagram, veya youtube shorts da içerikler üretebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,944
Üyeler
141,066
Son üye
Shadow🎭
Top Bottom