Neler Yeni

Youtube Para Kazanmamı Açıp Paramı Çekmesem Vergi Ödemek Zorunda Kalırmıyım?

gorkxgoat

80+ Bronze
Arkadaşlar benim bir youtube kanalım var para kazanma özelliğini açmak için başvuru limitlerini geçdi kanalım merak ettiğim şey para kazanmamı açıp içinde para biriktirebilirmiyim? vergi olayına v.s bakdım bağkur vs bir çok işlem gerekiyor 10-15 sonra felan youtube da para biriktirip toplu çekebilirmiyim vergilerimi tek seferde ödeyerek?
İliğine kadar sömürüyorlar :D

_BlacKWoLF_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Muhammed Affan Öztürk
Arkadaşlar benim bir youtube kanalım var para kazanma özelliğini açmak için başvuru limitlerini geçdi kanalım merak ettiğim şey para kazanmamı açıp içinde para biriktirebilirmiyim? vergi olayına v.s bakdım bağkur vs bir çok işlem gerekiyor 10-15 sonra felan youtube da para biriktirip toplu çekebilirmiyim vergilerimi tek seferde ödeyerek?
Youtube da para kazanmada vergi mi var🙁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendin mi ödüyosun yoksa otomatik mi kesiyo

Ben de açmak istioyrdum ama bide onla mı upraşcam para yatsın vergiyle mi uğraşcam bide yoksa kendi kesiliyor mu

Rozalh01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Eren Demir

Kendin mi ödüyosun yoksa otomatik mi kesiyo

Ben de açmak istioyrdum ama bide onla mı upraşcam para yatsın vergiyle mi uğraşcam bide yoksa kendi kesiliyor mu
kendin ödüyosun

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
evet borca batabiliyorsun

Rozalh01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Eren Demir
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular