Neler Yeni

YouTube Vanced çalışmıyor

melo.

80+
Senin dediğin site fake orijinalini bildiğim için diyorum ben
Evet eskiden vanced manager olmadan vanced uygulamasını ve microg'yi ayrı indirebiliyorduk siteden, o site kapandı, ama şuan bu sitede aynı vanced ve microg'yi indirtiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin dediğin site fake orijinalini bildiğim için diyorum ben
Yani eğer sizde vanced manager ile kurduysanız aynı uygulamalardır

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
amaan bende de vardı,sildim gitti. zaten güncelleme kesildi vancede. değmez uğraşmaya, 15tl ödüyorum papara ile aylık.

Evet eskiden vanced manager olmadan vanced uygulamasını ve microg'yi ayrı indirebiliyorduk siteden, o site kapandı, ama şuan bu sitede aynı vanced ve microg'yi indirtiyor

Uygulamanin aynı olup olmadığını bilmiyorum ama ben orijinal site kapanmadan en son versiyonu indirim yedekledim sorunsuz yıllardır kullanıyorum

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,394
İsim
Olcay akbulut

Hocam bende huawei matepad 11 vaf sizden görüp indirdim manager indirtti bana da sonda bi şey daha indirtti onu kurmadan diğerleri kurulmuyormuş sanırım şuan sorunsuz çalışıyor doğru dimi

melo.

80+
Hocam bende huawei matepad 11 vaf sizden görüp indirdim manager indirtti bana da sonda bi şey daha indirtti onu kurmadan diğerleri kurulmuyormuş sanırım şuan sorunsuz çalışıyor doğru dimi
Evet, önce microg sonra vanced uygulamasını indirtmiştir

Top Bottom