Neler Yeni

Youtube yeni kanal mı açmalıyım eski kanaldan mı devam etmeliyim?

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Merhaba arkadaşlar,
Eski kanal dan mı devam etmeliyim yeni kanal mı açmalıyım?

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Anıl Aykın

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Anıl Aykın
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Mithat Özdemir
Sen nasıl rahat edersen hocam. İki türlü de sıfırdan başlamış olacaksın.
bilgin var mı reis benim de 3k abonem var para kazanması açıktı sadece canlı yayın yapıyordum. 9 ay bırakmıştım para kazanması da kapanmamış shortslarla tekrar canlandırıp canlıdan devam edeyim diyorum. shorts canlı yayın sadece

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Anıl Aykın
Dursun mu videolar? Bir inceler misiniz kanalımı?
Bayağı da video varmış aslında. Sıfırdan başlamak adına yeni kanal olabilir ama bu boşta durunca da videoları silmekle aynı mantığa gelecek.

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgin var mı reis benim de 3k abonem var para kazanması açıktı sadece canlı yayın yapıyordum. 9 ay bırakmıştım para kazanması da kapanmamış shortslarla tekrar canlandırıp canlıdan devam edeyim diyorum. shorts canlı yayın sadece
Hocam nasıl 3k yaptınız ben hala 68 de takılı kaldım video atmayınca takipten çıkıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bayağı da video varmış aslında. Sıfırdan başlamak adına yeni kanal olabilir ama bu boşta durunca da videoları silmekle aynı mantığa gelecek.
Hocam kanalım bu.

51 video var 68 abone ben bu kanalı nasıl geliştirebilirim bilgin var mı? Videoları sileyim mi? Yeni kanal açmak istemiyorum sebebi ise eski tarihli kanallar eskiden başlamış gibi görünüyor şık görünüyor.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Anıl Aykın
Hocam kanalım bu.
Biliyorum 40-50 civarı video var bayağı da uzunlar o yüzden bi duraksadım silme konusunda.
eski tarihli kanallar eskiden başlamış gibi görünüyor şık görünüyor.
Valla hocam yorum sizde. O kadar videoyu görünce anı olarakta kalabilir aslında o kanaldan da devam edebilirsiniz. Youtube'da abone kazanmak için biraz farklılık lazım ve sadece youtube'la da kalmamanız lazım. Diğer mecralardan youtube videoların kısa editleri vesaire paylaşılabilir. İnstagram'da takipçiye veya beğeni toplamak youtube'dan daha basit.

neunion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can
Biliyorum 40-50 civarı video var bayağı da uzunlar o yüzden bi duraksadım silme konusunda.

Valla hocam yorum sizde. O kadar videoyu görünce anı olarakta kalabilir aslında o kanaldan da devam edebilirsiniz. Youtube'da abone kazanmak için biraz farklılık lazım ve sadece youtube'la da kalmamanız lazım. Diğer mecralardan youtube videoların kısa editleri vesaire paylaşılabilir. İnstagram'da takipçiye veya beğeni toplamak youtube'dan daha basit.
Uzun video atılmaz demi o yüzden silme konusunda aklın karıştı. Ve eski kanaldan devam edeceğim. Silsem iyi olur çok karışık bir kanal.

Satriani

80+ Bronze
Öncelikle eski kanal olarak görünmek çok daha güzel, fakat daha yenilikçi bi'şeyler için eski videoları silmek gerekebilir ki bu da tercih meselesi aslında. Farklı bi' açıdan da kanalın zamanla nasıl geliştiğinin belgeleri de olabilir bunlar. Bir süredir ben de düşünüyorum bi' şeyler yapmak ama malesef sayfaları incelediğimde, Youtube üzerinde iyi noktalara gelmek için özgün ve ilgi çekici içerikler olması gerektiğini anladım. Tabi ki birbirinin muadili çok içerik var ama genel olarak herkes aynı kanal prototipleri üzerinden gidiyor ve bu da insanları zaten alışmış oldukları ve popüler olanlarla etkileşim kurmaya itiyor.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Anıl Aykın
Uzun video atılmaz demi o yüzden silme konusunda aklın karıştı. Ve eski kanaldan devam edeceğim. Silsem iyi olur çok karışık bir kanal.
Niye atılmasın uzun video onu anlamadım, videolar uzun ve fazla olunca bir an düşündüm böyle bir durumda olsam kıyamazdım silmeye herhalde :D

Top Bottom