Neler Yeni

Youtube'a merhaba yeni kariyer adımları

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
Merhaba arkadaşlar ben ahmet;

24 yaşındayım şanlıurfa'da ikamet eden bir kardeşinizim depremden dolayı askerden 1 ay erken gelmek zorunda kaldım (afet izni) nedeni ile kıbrıstan erken dönmüş oldum. Evime geldiğimde malesef abimin evine ailem geçmek durumunda kaldığını ve evimizin hasar durumundan dolayı girilemez olduğunu ve yıkılma durumu olduğunu belirttiler fakat eve girip eşyalarımızı alabildik çok şükür yalnız bilgisayarım %80 oranında hasar almıştı kasa,anakart,psu ve ssd ayrıca cpu soğutucum zedelenmişti ekran kartımı askere gidiyorum diye rafa kaldırmıştım neyse ki onda bir sorun ve hasar yoktu fakat bilgisayarımı tekrar toplamam gerekiyordu ve bende yeni ürünlerimi sipariş ettim ve yıllardır sektörün içinde olmama rağmen herhangi bir şey katmadığımı düşündüm kendi hakim olduğum bilgilerimi siz değerli kardeşlerimle paylaşmak için bir youtube kanalı açtım yeni kariyerim artık youtube ve twitch olacağını düşündüğüm için sizinle paylaşmak istedim kanalıma destek olmanızı ve bugün yapacağım inceleme videolarını beğenmenizi rica ediyorum :)

kanal linkim:https://www.youtube.com/channel/UCsdGOzDfFr-SbGe4IMbXfag

kendinize iyi bakın

iyi günler

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,223
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kardeşim üslubuna dikkat et o ne demek önce laflarını tart saygı çerçevesinde yorum yap nereden biliyorsun başarısiz olacağını ezik filan ne demek ayıp be yaşın kaç bilmiyorum ama konuşmalarıni düzelt asıl bu üslupla sen saygın ve başarılı olamazsın

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek

berjzxn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Berkay
Kardeşim üslubuna dikkat et o ne demek önce laflarını tart saygı çerçevesinde yorum yap nereden biliyorsun başarısiz olacağını ezik filan ne demek ayıp be yaşın kaç bilmiyorum ama konuşmalarıni düzelt asıl bu üslupla sen saygın ve başarılı olamazsın
kes lan velet

• Hahaha
Reaksiyonlar: Che_

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,774
İsim
bilo
Discord
b1l0
adamın neyi battı sana kardeş. adam akıllı açıklamış söylemiş. Millete salça olmaya yer arıyorsun sanırım.
Tamam uğraşmayın kafa iznine alıcaz arkadaşı :)
Kariyerinde başarılar dostum.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,223
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler