Neler Yeni

Youtube'da nasıl hızlı büyünür?

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
csgo videoları çekmeni önermem şuan valorant hızlı büyüyor ve youtube yönünde büyük kitlesi var valorant ve yeni güncel oyunları çekmeni öneririm
Öyle direk videolar izleniyor bunun şeyi şunun taktiği felan

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Evet arkadaşlar yeni başladım youtube'a. Heyecanlı ve kararlıyım. Videolarımı burada paylşasam forum kurallarına aykırı olur diye paylaşmıyorum. Sizce nasıl hızlı büyüyebilirim?
Var mı taktik?
Bana da lazım 😃

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
Kanalını inceledim ve yanlış yaptığını düşündüğüm bi şey var. Bence gameplay yapacağına 3-4 oyun at komik ve güzel vuruşlarını koyabilirsin çünkü bilinmiş ve profesyonel bi oyuncu değilsin neden biri senin 30dk videonu izlesin benim sana önerim videoların 15dk yı geçmesin. Son olarak csgo yerine şu anda daha ön planda oyunları oynaman ( örn. Valorant ) ve bunlar hakkında video çekmen daha iyi olur. Ben senin yerinde olsam yayıncıların güzel vuruşlarını editler ama böyle seni öne atacak bi editle videomu atar türk valorant yayıncıların 3 tl ye bağış atar, işte ilk deneyimim veya nasıl olmuş gibisinden yazar linki koyarsın ztn videoyu izlediğinde senin reklamın yapılıyor bazıları da direkt linki sohbete atıyor. Bu şekilde belli bi kitle sahibi olursun sonra istediğin şekilde geri içeriğini şekillendirsin. Iyi günler

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu
Evet smoke taktiği gibi şeyler çok izleniyor onları deneyeceğim bir de.
csgo iyi oynadığın vuruşları koyabilirsin
birçok oyuncı 5 10 dklık güzel vuruş yaptığı video atıyor ve güzel animasyonlar ekleyip 500 bin falan izleniyor

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
-Videolarını mümkün olduğunca çok uzun tutma min 10 max 20 dakika ideal bence (survival tarzı oyunlar oynuyorsan o ayrı tabii de)
-Rekabetçi oyunlarda güzel vuruşları kesip arka plana müzik vs. koyabilirsin.
-Raunt raunt ilerleyen oyunlar oynarken ciddi anlamda adam vuramadığın veya görmediğin rauntları kesebilirsin.
-Videonun başına intro olarak videodan önemli bir kesit koyabilirsin.
-Ciddi anlamda kitleni eğlendirebilecek, herkesin komik bulabileceği komik montaj sahnelerini araya serpiştirebilirsin.
-Yeni çıkan oyunlarda rehber videoları hazırlayabilirsin.
(Aklıma gelirse ekleme yaparım.)

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Kanalını inceledim ve yanlış yaptığını düşündüğüm bi şey var. Bence gameplay yapacağına 3-4 oyun at komik ve güzel vuruşlarını koyabilirsin çünkü bilinmiş ve profesyonel bi oyuncu değilsin neden biri senin 30dk videonu izlesin benim sana önerim videoların 15dk yı geçmesin. Son olarak csgo yerine şu anda daha ön planda oyunları oynaman ( örn. Valorant ) ve bunlar hakkında video çekmen daha iyi olur. Ben senin yerinde olsam yayıncıların güzel vuruşlarını editler ama böyle seni öne atacak bi editle videomu atar türk valorant yayıncıların 3 TL ye bağış atar, işte ilk deneyimim veya nasıl olmuş gibisinden yazar linki koyarsın ztn videoyu izlediğinde senin reklamın yapılıyor bazıları da direkt linki sohbete atıyor. Bu şekilde belli bi kitle sahibi olursun sonra istediğin şekilde geri içeriğini şekillendirsin. Iyi günler
Hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız ve önerileriniz için. Ben daha çok kendimi ön plana çıkaracak videolar çekmek istediğim ve edit biraz zor olduğu için gameplay çekiyorum. Ama dediğiniz gibi iyi vuruşlarımı veya komik anları atarsam ve işe yarayan smoke taktikleri falan çekersem daha çok izlenir diye düşünüyorum.

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Oktay Genç
Hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız ve önerileriniz için. Ben daha çok kendimi ön plana çıkaracak videolar çekmek istediğim ve edit biraz zor olduğu için gameplay çekiyorum. Ama dediğiniz gibi iyi vuruşlarımı veya komik anları atarsam ve işe yarayan smoke taktikleri falan çekersem daha çok izlenir diye düşünüyorum.
Evet , sizin için daha iyi olacaktır. Başarılar

Top Bottom