Neler Yeni

Youtube'da nasıl hızlı büyünür?

Mergen

80+ Bronze
Çok Ucuz Fiyata Udemy Üzerinden Eğitim Seti Alabilirsin. Şahsen Aldığım Setten Çok Şey Öğrendim ve Yeni Açtığım Kanalda Uygulamaya Başladım. Dilersen Özelden Atarım Aldığım Kursu, Beğenirsen Alırsın.

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Benim gözlemlediğim kadarıyla Türkiye de saçma sapan konuşan, cinsel başlıklar kullanan, her halta gülen insanların videoları çok tutuyor. Gerekli videolar bunlar yüzünden çöp oluyor. Türkiye'de YouTube çok kötü kullanılıyor.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
önce güzel bi şekilde edit öğren sonra oyun videoları çekip edit koy örnek
DeXaBeat - YouTube

Umut0526

80+ Silver
hocam 10-15 videom vardı ama az izleniyordu yine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar belirttiğimö gibi bi like atsanız bile çok sevinirim. :)
videolarını yabancı başlıklar koyabilirsin çünkü yabancılar yani avrupadaki insanlar izlerse daha fazla izlenme artışın olur

Var mı taktik?
Bana da lazım 😃
yabancı başlık koy videoya avrupadaki insanlar sayesinde daha fazla izlenme alırsın

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
videolarını yabancı başlıklar koyabilirsin çünkü yabancılar yani avrupadaki insanlar izlerse daha fazla izlenme artışın olur

yabancı başlık koy videoya avrupadaki insanlar sayesinde daha fazla izlenme alırsın
200IQ momınt :D

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22

Öyle değil, bölgeye göre video gözüküyor. Yurtdışından bir adamın görme olasılığını arttırmaz. Ayrıca video içeriği Türkçe, başlık ingilizce olursa Türkler bile izlemez.

Umut0526

80+ Silver
Öyle değil, bölgeye göre video gözüküyor. Yurtdışından bir adamın görme olasılığını arttırmaz. Ayrıca video içeriği Türkçe, başlık ingilizce olursa Türkler bile izlemez.
konuşmazsın videoda sadece oynarsın arkaya da bir fon müziği koyarsın

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,904
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Evet arkadaşlar yeni başladım youtube'a. Heyecanlı ve kararlıyım. Videolarımı burada paylşasam forum kurallarına aykırı olur diye paylaşmıyorum. Sizce nasıl hızlı büyüyebilirim?
kitle önemli değilse saçma sapan bir şey yap çoğu zeki insan seni takib eder !

Minc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Mücahit Özderya
Merhabalar
Benim de eski retro oyunları baştan sona (longplay) oynadığım bi' kanalım var. İlginizi çekerse desteklerinizi bekliyorum.
Teşekkürler
Not: Link koyulduğu için ben de koydum. Kurallara aykırı ise kaldırırım mesajı. Forumda yeniyim.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
CS:GO çekiyomuşsun,tavsiyem 10 dakika civarı kısa videolar atman ve hugolanın eski rekabetçi videolarındaki gibi editler yaparsan izlenirsin diye düşünüyorum.

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
CS:GO çekiyomuşsun,tavsiyem 10 dakika civarı kısa videolar atman ve hugolanın eski rekabetçi videolarındaki gibi editler yaparsan izlenirsin diye düşünüyorum.
Valorant mı çekmeliyim herkes öyle demiş de.

whoamii

80+ Silver
Kankam son videonu izledim gayet eğlenceliydi abonenim artık:D
Şöyle bi öneride bulunabilirim tüm maçı koyup arasına montaj kesitleri koymak yerine maçı biraz kırp. Mesela karşına adam fırladığındaki tepkin mükemmeldi orda çok güldüm. Böyle kesitleri daha çok koyup videoyu kısaltırsan hem insanları sıkmaz hem de daha eğlenceli olur.

Ayrıca videolarına etiket koymayı unutma çok fark ediyor.

Top Bottom