Neler Yeni

Youtubedaki zaman göstergesi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
firat
Arkadaşlar merhaba. Aklıma takılan bir konu vardı da. Şimdi youtube'dan video izlerken zaman göstergesinin önündeki bu koyu şey önbellek mi oluyor? Yani ben youtubedan twitch yayınları izliyorum ama mesela 30 dakikalık videonun 5.saniyesindeyken internetim bazen donuyor ama video mesela 20.saniyeye kadar gidiyor şimdi önbelleğe mi alıyor yani videoyu? Teknik konulara ilgim var sorayım dedim, teşekkürler.

Ekler

• IMG-20240615-WA0000.jpg
    IMG-20240615-WA0000.jpg
    11.2 KB · Hit: 26
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eray
Evet önbelleğe alıyor. İnternet hızına bağlı olarak fakat sen durdurayım hepsi dolsun, sonrasında izleyeyim diyemiyorsun. Belli bir yerde önbelleği durduruyor. Telefonlardaki "cache" önbelleği ifade ediyor. Uzun kullanımlardan sonra uygulama bilgisi ayarlarından cacheleri temizlerseniz depolamaniz rahatlayacaktir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
firat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet önbelleğe alıyor. İnternet hızına bağlı olarak fakat sen durdurayım hepsi dolsun, sonrasında izleyeyim diyemiyorsun. Belli bir yerde önbelleği durduruyor. Telefonlardaki "cache" önbelleği ifade ediyor. Uzun kullanımlardan sonra uygulama bilgisi ayarlarından cacheleri temizlerseniz depolamaniz rahatlayacaktir.
Tamamdır hocam teşekkürler diliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,077
Üyeler
157,889
Son üye
rusarf
Top Bottom