Neler Yeni

🚨YT REKLAM ENGELLEYİCİ ARAYANLAR🚨

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
Evet Arkadaşlar Ublock Origin Patladı Bu Konu Altında Bildiğiniz Çözümleri Yazıp Tartışalım Birden Fazla Konu Açılmasın Şuan Tek Yapılabilecek Şey Ublock Origin Önbellek Temizleyip Güncellemek Onun Harici Beklemek Lazım

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
Agalar ben "Ad Speedup" kullanıyorum reklam sürelerini aşırı fazla kısaltıyor neredeyse 0.3 sn reklam izliyorum aslında izlemiyorum gibi de öneririm

Kara*

80+ Silver
Nasıl patlıyor aga bu durumlar ilk çıktığından belli Opera için kullanmaya başladım. Uyarı dahi gelmedi.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Screenshot_20240112_003919_Chrome.jpg

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Premium kullanmaktan aciz olmayın. Şahsen günde saatlerce YouTube kullanıyorum ve bu tarz şeylerle uğraşmak bana oldukça saçma geliyor. Her yeni yol bulunduğunda YouTube onun da önüne geçecektir. Tekli hesap çok mu pahalı geliyor, 5 arkadaşla ortak olacak şekilde aile planı satın alın. 25 TL gerçekten çok küçük bir miktar.

Hanaz

80+ Silver
Premium kullanmaktan aciz olmayın. Şahsen günde saatlerce YouTube kullanıyorum ve bu tarz şeylerle uğraşmak bana oldukça saçma geliyor. Her yeni yol bulunduğunda YouTube onun da önüne geçecektir. Tekli hesap çok mu pahalı geliyor, 5 arkadaşla ortak olacak şekilde aile planı satın alın. 25 TL gerçekten çok küçük bir miktar.
Hesap açıp 1 aylık ucretsiz deneme kullanan ben

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
parasından değil 1 lira bile olsa almam dünya kapitalizm'e döndü ücretli abonelikler her yerde insanların cebindeki 3 kuruşa bile göz diktiler yakında 5 reklam gelirse şaşırmayız artık

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
parasından değil 1 lira bile olsa almam dünya kapitalizm'e döndü ücretli abonelikler her yerde insanların cebindeki 3 kuruşa bile göz diktiler yakında 5 reklam gelirse şaşırmayız artık

Ben de kapitalist sistemin kölesi olmaktan memnun değilim ancak bizi buna mecbur bırakıyorlar.

Berkyozclk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Berkay özçelik
Instagram
berkay_ozcelik
dostum telefonum yok kartımdan tlefona kod gelince ne yapcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,245
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom