Neler Yeni

Yüksek bütçeli 2K oyun monitörü Tavsiyesi istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Kaplan
Merhaba arkadaşlar
27 inç boyutunda, 2560x1440p çözünürlüğünde IPS panele sahip oyuncu monitörü almak istiyorum 3-4 model arasında kaldım. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
1. Monitör GIGABYTE M27Q X https://www.itopya.com/gigabyte-27-...c-kvm-hdr400-qhd-ss-ips-gaming-monitor_u25524

2. Monitör ASUS ROG STRIX x27ACS https://www.itopya.com/asus-27-rog-...r400-adaptive-sync-wqhd-fast-ips-gamin_u25930

3. Monitör ASUS TUF GAMING VG27AQML1A https://www.itopya.com/asus-27-tuf-...32-freesync-premium-g-sync-hdr10-wqhd-_u24209

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Burak
Rog strix xg27acs modelini kullanıyorum gayet iyi bence bu fiyata daha iyiside olduğunu düşünmüyorum tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rog strix xg27acs modelini kullanıyorum gayet iyi bence bu fiyata daha iyiside olduğunu düşünmüyorum tavsiye ederim
Ama bütçen yetiyorsa en alttaki 260 hz monitörü almak daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bütçen yetiyorsa en alttaki 260 hz monitörü almak daha mantıklı
Bilgilendirmen için teşekkür derim. 260 hz olan monitör ile rog strix xg27acs modeli arasında tepkime süresi, ghosting gibi şeylerde pek bir fark olur mu? İkisi de aynı performansı mı verir?

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Burak
Hocam bu monitörü nasıl bir sistemde kullanıcaksın söylersen daha iyi bir tespit yapabiliriz fakat bütçen yetiyorsa asus tufu al çünkü 80 hz daha fazla tazeleme hızına sahip.İki monitördede ghosting sıkıntısı yok.İkisininde tepkime süresi 1ms yani eşit

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Kaplan
Hocam bu monitörü nasıl bir sistemde kullanıcaksın söylersen daha iyi bir tespit yapabiliriz fakat bütçen yetiyorsa asus tufu al çünkü 80 hz daha fazla tazeleme hızına sahip.İki monitördede ghosting sıkıntısı yok.İkisininde tepkime süresi 1ms yani eşit

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Kaplan
RDR2, assasins creed, FİFA, total war gibi hikayeli oyunlar oynarım. Bunun yanında film dizi izlerim genel olarak yeni kasa toplayacağım o yüzden monitörü de yenileyim diyorum

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Burak
RDR2, assasins creed, FİFA, total war gibi hikayeli oyunlar oynarım. Bunun yanında film dizi izlerim genel olarak yeni kasa toplayacağım o yüzden monitörü de yenileyim diyorum
Hocam dediğim gibi bütçen yetiyorsa asus tufu al bütçemi zorlamıyayım diyorsan rogda alabilirsin

Top Bottom