Neler Yeni

Yüz bakımı hakkında? Doktora görünmeli miyim?

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Bunun gibi hocam kucuk kucuk iste. Yüz temizleme ve kil maskesyile geçer sanırım
Evet hocam bende siyah nokta derken bunu kastetmiştim siyah nokta sanıyordum ben bunları :D. Bende geçti sizdede geçer diye düşünüyorum

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
Evet hocam bende siyah nokta derken bunu kastetmiştim siyah nokta sanıyordum ben bunları :D. Bende geçti sizdede geçer diye düşünüyorum
Sağolun hocam uygulayacağım dediklerinizi. Temizleme jeli olarak la rocheye daha cok yakınım çok fark var mi biodermayla?

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Sağolun hocam uygulayacağım dediklerinizi. Temizleme jeli olarak la rocheye daha cok yakınım çok fark var mi biodermayla?
Hocam ben ilk başta bioderma ile başlamıştım sonra tavsiyeler üzerine la roche aldım çok bir farklarını göremedim. la rochedan sonra hepsiburadada kampanya vardı iki tane bioderma 700tlydi bende biodermaya tekrar döndüm. İkiside güzel tercih edilebilir. Seçim sizin

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
Hocam ben ilk başta bioderma ile başlamıştım sonra tavsiyeler üzerine la roche aldım çok bir farklarını göremedim. la rochedan sonra hepsiburadada kampanya vardı iki tane bioderma 700tlydi bende biodermaya tekrar döndüm. İkiside güzel tercih edilebilir. Seçim sizin
Sağolun hocam alicagim ürünleri birazdan ama siyah nokta için onerdiginize henüz param yok param denklesince alicam onuda 😔

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Sağolun hocam alicagim ürünleri birazdan ama siyah nokta için onerdiginize henüz param yok param denklesince alicam onuda 😔
Şimdiden hayırlı olsun hocam umarım verimini görürsünüz. Siyah noktayıda bir ara alırsınız artık. En önemlisi bence temizleme jeli o olmadan olmuyor düzenli kullanın farkediceksiniz farkını sivilce görünümünü bile azaltıyor cildiniz rahatlıyor gerçekten

• Beğen
Reaksiyonlar: XxXs

FurkanIIy

80+ Bronze
Yüzüm karma/yağlı
biraz sivilce biraz siyah nokta sorunum var. Cildimi tanıyorum ona göre ürünleri alıp geçmesini bekliyorum illa doktora görünmeme gerek var mı dermatoloğa falan? O kadar büyük sorunum yok cildime uygun temizlrme jeli tonik alıp devam etmek istiyorum yorumlarınız nedir?
Aynı durumdan dolayı geçen ay hastaneye gittim. Benimki yüzde sivilce değil tabii. Doktor 2 saniye bakıp krem verip geçti. Bir de şehrimdeki en donanımlı devlet hastanesi. İnsan bi' kan testi yapar, ne yiyorsun ne içiyorsun diye sorar. Krem ver geç mantığını anlamıyorum. Bence sen de hiç uğraşma hastaneyle.

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
Aynı durumdan dolayı geçen ay hastaneye gittim. Benimki yüzde sivilce değil tabii. Doktor 2 saniye bakıp krem verip geçti. Bir de şehrimdeki en donanımlı devlet hastanesi. İnsan bi' kan testi yapar, ne yiyorsun ne içiyorsun diye sorar. Krem ver geç mantığını anlamıyorum. Bence sen de hiç uğraşma hastaneyle.
Doğru hocam pek fazla uğraşmıyorlar bile herkese aynı muamele.
Fakat bi miktar para harcayıp sonuç alamamaktan korkuyorum o var bi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,922
Üyeler
155,650
Son üye
Jaidoo
Top Bottom