Neler Yeni

Yüzdeki sivilce ve sivilce izlerini nasıl geçirebilirim

fruko.gzz

80+ Bronze
Arkadaşlar yüzümde pek fazla sivilce kalmadı açıkçası ufak ufak alnımda ve çene taraflarında çıkıyor ama sağ yanağımda sivilce izleri çok var bunun için ne yapabilirim önerdiğiniz kullandığınız kalıcı yöntemler var mı?

Triple

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Licht
Arc birde dermapen yaparsanız geçebilir ben dermapen ile geçirdim arc işlemi çok tehlikeli güvenilir bir yerde yapmanız daha iyi olur

serwintes

80+ Gold
Arkadaşlar yüzümde pek fazla sivilce kalmadı açıkçası ufak ufak alnımda ve çene taraflarında çıkıyor ama sağ yanağımda sivilce izleri çok var bunun için ne yapabilirim önerdiğiniz kullandığınız kalıcı yöntemler var mı?
yaş kaç
Mesaj otomatik birleştirildi:

annen baban yağlı cilde mi sahip

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Cilt doktoruna git. Cildine göre tavsiye verecektir. Başkasının önerisini dikkate alma. Her ilaç her ciltte aynı tepkiyi vermez.

fruko.gzz

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 18 yaşındaysan ciddi bi azalma lazımdı ben de öyle oldu tek tavsiyem bi 3 4 hafta yağlı yeme patates olsun cips olsun ayriyeten abur cubur şeker olsun hala azalma olmazsa go doctor
Ya eskisi kadar zaten yokta sivilcem izler var bazı arkadaşlar kükürtlu sabun önermişlerdi işe yarar mı sizce yüzüm temiz gözüksün yeterli

Cilt doktoruna git. Cildine göre tavsiye verecektir. Başkasının önerisini dikkate alma. Her ilaç her ciltte aynı tepkiyi vermez.
Hocam randevu bulamıyorum bir keresinde girmiştim 1 tane krem yazıp yollamıştı hiç bı işede yaramadı özele gitcek durumumda yok.

serwintes

80+ Gold
Ya eskisi kadar zaten yokta sivilcem izler var bazı arkadaşlar kükürtlu sabun önermişlerdi işe yarar mı sizce yüzüm temiz gözüksün yeterli

Hocam randevu bulamıyorum bir keresinde girmiştim 1 tane krem yazıp yollamıştı hiç bı işede yaramadı özele gitcek durumumda yok.
bıhtım sabunu al

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Cildiyeye git. Cilt tipine göre bir şey önersinler. Herkesin cilt tipi farklı, bir şey kullanırsın, alerji, tahriş, kabuklanma, küçük yaralar gibi şeylerle daha beter olabilirsin.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Anladım dostum bende vaktiyle cildiyeden çözmüştüm bu sorunu. Başkasının önerdiği ilaçla yüzünü daha kötü hale getirme ihtimalin var o yüzden riske atılacak bir durum değil. Randevu bulduğunda gitmen en iyisi olur.

fruko.gzz

80+ Bronze
Anladım dostum bende vaktiyle cildiyeden çözmüştüm bu sorunu. Başkasının önerdiği ilaçla yüzünü daha kötü hale getirme ihtimalin var o yüzden riske atılacak bir durum değil. Randevu bulduğunda gitmen en iyisi olur.
Peki sabun kullansam bir zararı olurmu acaba doktora gidene kadar

bıhtım sabunu al
Bir zararı olurmu acaba

Top Bottom