Neler Yeni

Yüzümde ağda yanığı oldu yardım

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Agalar ben bi Mallı yaptım hayatımda hiç ağda yapmadım traş olurken dolapta bi ağda gördüm sadece elmacık kemikleri deki tüyleri almak istemiştim bi kaç defa denedim hiç bişey almadı bende attım sonra yüzümü yıkadım yapışkanı bir türlü gitmedi anneme söyledim onun önce yağı falan varmış sürülmesi gereken ben bilmiyordum ora hassaslaştı sabah uyandım simsiyah leke ne sürsem geçmedi acil bişey önerin sabah okul var dün azdı bu sabah iyice karardı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
Agalar ben bi Mallı yaptım hayatımda hiç ağda yapmadım traş olurken dolapta bi ağda gördüm sadece elmacık kemikleri deki tüyleri almak istemiştim bi kaç defa denedim hiç bişey almadı bende attım sonra yüzümü yıkadım yapışkanı bir türlü gitmedi anneme söyledim onun önce yağı falan varmış sürülmesi gereken ben bilmiyordum ora hassaslaştı sabah uyandım simsiyah leke ne sürsem geçmedi acil bişey önerin sabah okul var dün azdı bu sabah iyice karardı
geçmiş olsun hocam annenize sorsaydınız keşke ama bir süre sonra kendi geçiyor aynısını bende yaptım

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Berat fatih
İLFKJHGİASDFŞLJKGSDİŞALGKJASDŞİLGKASDŞİLKGDİSŞKLSGİKLŞSDİKLŞ
fazla merak batıyo insana neyse elinden gelen bir şey olmaz dogal olarak vücüdün reaksiyon göstericek ama biraz yakabilir bi kaç gün belki hafta sonra yavaş yavaş geçicek aynısı bende de olmuştu

fazla merak batıyo insana neyse elinden gelen bir şey olmaz dogal olarak vücüdün reaksiyon göstericek ama biraz yakabilir bi kaç gün belki hafta sonra yavaş yavaş geçicek aynısı bende de olmuştu
aynısı sende de olmuş ne haykırıyon kardeş :)

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla öylede biyere yaptımki yüzüm komple kararmış gibi bir izlem veriyor tam elmacık kemiklerinin üstü keşke başka bir bölgede tecrübe etseydim fazla merak ... gerçektende
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçmiş olsun hocam annenize sorsaydınız keşke ama bir süre sonra kendi geçiyor aynısını bende yaptım
Fondoteni yarın sabah gitmeden denicem ama ne kadar kapatır emin değilim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Albayram
Aynısı bende oldu kanka, elmacık kemiğime yaptım bir hafta falan kaldı o yanık ama geçti hiç gözükmüyor bile kalıcı olmaz o kadar ama bir hafta sabret.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısı bende oldu kanka, elmacık kemiğime yaptım bir hafta falan kaldı o yanık ama geçti hiç gözükmüyor bile kalıcı olmaz o kadar ama bir hafta sabret.
Tamamdır teşekkür ederim bir hafta okula giderken fondöten sürcez artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Albayram
Tamamdır teşekkür ederim bir hafta okula giderken fondöten sürcez artık
Sıkıntı yok kankam o da bi çözüm bende karartılı değildi kızarıklık gibiydi lise 1 deyken olmuştu ergenlik dönemi işte kırmızı olunca da gizleyemediğim için dövüşmüş gibi göstermiştim kendimi hem biraz erkeklik hem de gizlemek adına :D ama geçmeyecek bir şey değil ben kalıcı olacak diye korkuyordum hep

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Gay misin kardeşim ne fondölten?
Maske taksan daha iyi olur.
Git gide değişik bi hal aliyo konu dhnegewbwiqpo
Sıkıntı yok kankam o da bi çözüm bende karartılı değildi kızarıklık gibiydi lise 1 deyken olmuştu ergenlik dönemi işte kırmızı olunca da gizleyemediğim için dövüşmüş gibi göstermiştim kendimi hem biraz erkeklik hem de gizlemek adına :D ama geçmeyecek bir şey değil ben kalıcı olacak diye korkuyordum hep
Geçti agalar sorun yok fondotende sürmedi kavgada oldu dedim :))

Top Bottom