Neler Yeni

Yumurtayı nasıl sevebilirim?

The|Boss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Can
selam arkadaşlar başlıkta bahsettiğim gibi haşlanmış yumurta yiyemiyorum ama spor yaptığımdan yemem şart, yediğimde sadece beyazını yiyorum biraz çiğnedikten sonra üstüne bir şey içiyorum yoksa miğdem bulanıyor sebebi çocukluktan alışkın olmamam sanırım, Bunu nasıl sevicem? nasıl bir tarif yapmalıyım? yardımcı olurmusunuz

.RBO.

80+ Silver
Aga bende sarısını sevmiyorum çocukken yediremezlerdi şimdi su ile yutuyorum yumurtayı haşla çiğne su ile yut bu kadar basit 6-7 tane yersin ama hepsi için 1 bardak değil 1 yudum

Hexacore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet
selam arkadaşlar başlıkta bahsettiğim gibi haşlanmış yumurta yiyemiyorum ama spor yaptığımdan yemem şart, yediğimde sadece beyazını yiyorum biraz çiğnedikten sonra üstüne bir şey içiyorum yoksa miğdem bulanıyor sebebi çocukluktan alışkın olmamam sanırım, Bunu nasıl sevicem? nasıl bir tarif yapmalıyım? yardımcı olurmusunuz
Yumurtanın verdiği besinleri başka bi yiyecekten içecekten alabiliyorsan onu tavsiye edebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende çocukluğumdan bu yana balık sevmem mesela balığın alternatifleri var yumurtanın alternatiflerini şu şekilde göstermişler https://www.lofficiel.com.tr/be-well/protein-zengini-8-besin

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
the fearless warrior
Hocam sevemessiniz bende domatesten iğrendim. Tüm tüm yiyemem zorunluluğunuz yoksa zorlamayın kendinize

Hexacore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet
Aynen yukarıda attığım linktekiler oluyorsa zorlama hiç gerek yok

Top Bottom