Neler Yeni

Yurt dışı İphone 14 Pro mu yoksa Türkiye İphone 12 almak mı daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim Enes Ersoy
Bütçe
30000
Selam dostlar telefon almaya karar verdim ama aklım karıştı. 30k gibi bir bütçem var.Ve iphone almak istiyorum.Sizce Türkiye'den İphone 12 mi almalıyım yoksa yurt dışı İphone 14 pro mu daha mantıklı. İkisi de neredeyse aynı fiyata gelecek. Birde yurt dışı alırsam ne gibi sorunlar olur yurt dışı cihaz almak mantıklı mı ne kadar kullanılıyor hakkında biraz bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Zyon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Serkan
Yurt içi artırması 20k
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış hatırlamıyorsam 1 hattı 3 ay kullanabiliyordun 6 ay gibi bi süre kullanırsın sonra kapanır ve 20k ya açtırırsın
30k* + yurt dışı giriş çıkış + harç pulu (güncel fiyatı belli değil 2-3k arası olacağı söyleniyor)

Farex

80+ Bronze
Selam dostlar telefon almaya karar verdim ama aklım karıştı. 30k gibi bir bütçem var.Ve iphone almak istiyorum.Sizce Türkiye'den İphone 12 mi almalıyım yoksa yurt dışı İphone 14 pro mu daha mantıklı. İkisi de neredeyse aynı fiyata gelecek. Birde yurt dışı alırsam ne gibi sorunlar olur yurt dışı cihaz almak mantıklı mı ne kadar kullanılıyor hakkında biraz bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
30 bine 15 vardı sanırım.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
Yusuf Kaplan
Yurt içi artırması 20k

Yanlış hatırlamıyorsam 1 hattı 3 ay kullanabiliyordun 6 ay gibi bi süre kullanırsın sonra kapanır ve 20k ya açtırırsın
6 değil 8 ay. 120+120 olarak geliyor. Ve eğer yurtdışı çıkış giriş yoksa pasaportta kayıt yaptirilamaz.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Emircan Doğankaya
S23 ultra al tr imei attır 9k ya çözüyorlardı galiba miss

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,057
İsim
uwu
Server kayıtlı s23u al server kaydı 3/4k ama yapan biyer tanımıyorum

Yd sadece android alınmalı bi kanun çıksa elindeki telefonun tabletten farkı kalmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ferhat ÜZÜM
6 değil 8 ay. 120+120 olarak geliyor. Ve eğer yurtdışı çıkış giriş yoksa pasaportta kayıt yaptirilamaz
dediğim gibi tam hatırlamıyordum yurt dışı giriş çıkışa gerek yok yurt dışına gidip gelen bi akrabanın veya arkadaş aracılığılıyla kayıt yaptırılır

30k* + yurt dışı giriş çıkış + harç pulu (güncel fiyatı belli değil 2-3k arası olacağı söyleniyor)
30mu olmuş yurt dışı giriş çıkış sıkıntı olmaz heralde illaki yurtdışına gidip gelen tanıdık bulunur

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
Yusuf Kaplan
dediğim gibi tam hatırlamıyordum yurt dışı giriş çıkışa gerek yok yurt dışına gidip gelen bi akrabanın veya arkadaş aracılığılıyla kayıt yaptırılır

30mu olmuş yurt dışı giriş çıkış sıkıntı olmaz heralde illaki yurtdışına gidip gelen tanıdık bulunur
Orası doğru tabi ki. Sadece giriş çıkış gerekli diye biliyorum ben de. İsim farketmez.

Top Bottom