Neler Yeni

Yurt dışı S24 ultra kayıt yaptırma

EMRCAN308

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir Can Küçük
Arkadaşlar ben araştırdım lakin server kayıt lazım gözüküyor ve o da hiç ucuz değil. Benimde elimde bir telefon var onun iki IMEISsini de yapıştırma gibi daha ucuz bir yöntemini var mı yoksa tek yol server kayıt mı?

Dobby

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Enes
knk burdan yöntem yazan herkes suç işlemiş olur kimse o topa girmez diye düşünüyorum

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,598
İsim
oğuzhan ege
Arkadaşlar ben araştırdım lakin server kayıt lazım gözüküyor ve o da hiç ucuz değil. Benimde elimde bir telefon var onun iki IMEISsini de yapıştırma gibi daha ucuz bir yöntemini var mı yoksa tek yol server kayıt mı?
valla bende kaçak almayı düşünüyorum elimde birden fazla telefon var kendimde imei vercem ama bu benim şehir küçük olduğu için bulamadım şimdilik imei illaki yaparlar bence.

EMRCAN308

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir Can Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk burdan yöntem yazan herkes suç işlemiş olur kimse o topa girmez diye düşünüyorum
Adminin biri ( tam emin değilim ama baya aktif ve rütbeli birine benziyor) koskoca fotoğraflarla dolu bir rehber yollamış. O yüzden yazdım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,013
İsim
uwu
Tek yol server

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,870
Üyeler
156,534
Son üye
muroo24
Top Bottom