Neler Yeni

Yardım Yurt dışı telefon alınır mı?

Yurt dışı telefon alınır mı?

• Alınır

Oylar: 15 71.4%
  • Alınmaz

Oylar: 6 28.6%

• Oy kullanan toplam üye
    21

MrBozoq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa Bozok
Yurt dışı telefon alınır mı?
Yurt dışı telefon almanın artıları nelerdir?
Yurt dışı telefon almanın eksileri nelerdir?
Yurt dışı telefon alınırsa dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir?

Herkese iyi günler. Yakın zamanda telefonum sorun çıkartmaya başladı ben de telefon alma kararı aldım ama malum telefon fiyatları son 2 ayda bile artış göstermiş. Bir de yılbaşından sonra tekrar bir fiyat artışı olacağı konuşuluyor.
12.000-13.000 TL civarında bir bütçem var normalde S22 istiyordum fakat fiyatı bütçemim çok üzerinde. Çok az bir araştırma yaptıktan sonra yurt dışı ürün almak daha mantıklı geldi ama daha önce hiç yurt dışı bir ürün almadım o yüzden yukarıdaki soruların cevaplarını merak ediyorum ve alacaksam bile yurt dışı ürününü nereden almalıyım?

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
Mi11T pro aldım yurt dışı kullanıyorum
-TR de 23k fiyatlı telefonu yd fiyatıyla 9.600 civarında aldım
-Eksi yönü İMEİ sorunu var ,eğer alacaksan yeni yıla girmeden hemen al hemen akabinde gürcistana kimlik ile giriş çıkış yapıp tr de imei kayıt yaptırabilirsin 2700 küsür fiyatıyla , bu fiyat yeni yıldan sonra 6bin civarlarında olacak ACELE ETMEKTE FAYDA VAR

Zecke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Gülşen
Benim ikinci yurtdışı telefon alışverişim oluyor..öncekini 2,5 yıldır kullanıyordum..onu sattım şimdi yenisini aldım..aldığınız yerin sağlam olmasına bakın 20 gün garanti verdi bana yeterli gayet..sonrasında diğer türlü olabilecek sorunlar zaten teknolojik her şey olabilir..baktığınız zaman fiyat nerdeyse %30-50 daha ucuza geliyor..gene alırsam gene yurtdışı secicem..zamanında Media Markttan aldığımız telefonlada rezil olmuslugum var ..tüketici hakları uğraşıp durduk .ne o bide kasko parası ödedik

şahin doğan

80+ Platinum
S22 alınmaz. Batarya ve ısınma problemleri var. 12T öneririm. Şuan Kayıt işlemi yok galiba ama çıkmak üzeredir.

MrBozoq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa Bozok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi11T pro aldım yurt dışı kullanıyorum
-TR de 23k fiyatlı telefonu yd fiyatıyla 9.600 civarında aldım
-Eksi yönü İMEİ sorunu var ,eğer alacaksan yeni yıla girmeden hemen al hemen akabinde gürcistana kimlik ile giriş çıkış yapıp tr de imei kayıt yaptırabilirsin 2700 küsür fiyatıyla , bu fiyat yeni yıldan sonra 6bin civarlarında olacak ACELE ETMEKTE FAYDA VAR
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
Gürcistan'a gitmem mümkün değil maalesef. Dediğiniz işlemlerin yapılmış halini satan yerler var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim ikinci yurtdışı telefon alışverişim oluyor..öncekini 2,5 yıldır kullanıyordum..onu sattım şimdi yenisini aldım..aldığınız yerin sağlam olmasına bakın 20 gün garanti verdi bana yeterli gayet..sonrasında diğer türlü olabilecek sorunlar zaten teknolojik her şey olabilir..baktığınız zaman fiyat nerdeyse %30-50 daha ucuza geliyor..gene alırsam gene yurtdışı secicem..zamanında Media Markttan aldığımız telefonlada rezil olmuslugum var ..tüketici hakları uğraşıp durduk .ne o bide kasko parası ödedik
Dediklerinize katılıyorum şu an içinde bulunduğumuz durumdan kaynaklı yurt dışı telefon alımı çok daha mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S22 alınmaz. Batarya ve ısınma problemleri var. 12T öneririm. Şuan Kayıt işlemi yok galiba ama çıkmak üzeredir.
Evet dediğiniz problemleri ben de duydum ama kamera ve ekran konusunda S22 için çok güzel yorumlar benim için ibreyi oraya geçmişti. Birde S22 ekran boyutu bence küçük kalıyor.

PixDraw

80+ Bronze
Güvenilir satıcıdan alınır satış sonrası destekte ülkemiz sınıfta kaldığından garanti bile genelde boş mahkemelerde sürünüyoruz.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,128
İsim
kilan embappe
Xiaomi 11T gibi taş gibi bir cihazı YD 6-7k paraya alıyorsun cihaz TR de 15k... Yurt dışı net alınır...

Top Bottom