Neler Yeni

Yurt dışından işlemci ve ekran kartı getirtmek ne kadar mantıklı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Oğuzhan
Yurt dışından Ekran kartı ve işlemci getirtsem mantıklı olur mu ? +ve - yorumlar mısınız lütfen

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yurt dışından Ekran kartı ve işlemci getirtsem mantıklı olur mu ? +ve - yorumlar mısınız lütfen
Bazen Amazon Japonyada iyi fiyatlarla Rtx3060 yakalanabiliyor. Garanti konusunda bir sıkıntısı bence olmaz ilk 14-15 gün koşulsuz iade edebilirsiniz.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,950
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yurtdışından elektronik alacaksan Amazon'dan alman lazım ve satıcı Amazon'un kendisi olmalı. Eğer satıcı Amazon değilse %20 vergi ödersin, eğer ticari amaçla alırsan bir de %18 eklenir ama bu son yazdığım seni bağlamıyor. Ayrıca satıcı Amazon olmazsa bazı riskleri var o yüzden satıcı Amazon olmalı.
+'sına gelirsek özellikle ekran kartları çok daha ucuza bulunabiliyor.
-' si garantisi olmaz ama ben buna çok takılmaya gerek görmüyorum açtığında sorun varsa iade edersin yoksa zaten bu parçalar kullanıcı hatası dışında kolay kolay bozulacak ürünler değil özellikle işlemci zaten ölümsüz gibi bir şey.
Başka bir -' si şuan aklıma gelmiyor.

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Ömer Kurşun
amazon jp öneririm ama sakın ekran kartına bakarken kargo parasını vergiyle karıştırma sepete ekle en sonunda vergili fiyatı yazar ona göre alırsın ama işlemci getirtmek mantıklımı değil ben baktım r5 1600 i5 10400f gibi işlemcilere tr de daha uygun

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,879
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Yurtdışından telefon getirtmek pahalı diye biliyorum. Ama ekran kartını uygun fiyata görürsen bir an bile düşünme ver sipariş. Amazon japonyadan 4 kere kart sipariş verdim 4/5 günde geldi hep. 3 ünü sattım 1 ini kullanıyorum şuan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
Bence en iyisi bir yandan da ikinci el ekran kartı piyasasını takip etmek dikkat etmen 4 şey ve 4 soru var sorman gereken sadece, onları yazarım fakat şimdi işe gidiyorum otobüsü yakalamam lazım.

Top Bottom