Neler Yeni

Yurt dışından telefon getirme

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Salih
Merhabalar, Yurt dışından telefon ve apple watch(yalnızca gps olan modeli) getirticem birine. Bu 2 ürünün fiyatı vergiler dahil 1800 dolar'a yakın ediyor. Önceki benzer post lara baktığımda kimi bataryalı ürün sokamazsınız demiş, kimi en fazla 430 euro değerinde ürün sokabilirsiniz demiş. Her kafadan değişik sesler çıkmış, benim de kafam karıştı iyice :) Şimdi ben 2 ürünü bir problem olmadan sokabilirim değil mi ülkeye ek bir vergi vs. ödemeden(IMEI kaydını saymıyorum, o zaten daha sonra yapılacak) ve herhangi bir sorun olmadan? İkinci sorum ise bu ürünleri bavulda mı taşıması lazım getiren kişinin yoksa sırt çantasına da alabilir mi fark etmez mi? Son sorum ise aynı üründen 2 tane (örneğin 2 telefon) sokmak yasak diye biliyorum cezası falan varmış sanırım ama bunun için bir yol yordam bilen var mıdır 2 telefon nasıl getirilebilir acaba bir taktiği vs. var mı bilen :)

NOT: Dediğim gibi önceki postlara baktığımda çok karışık ve değişik yorumlar var, o yüzden kesin olarak bilgisi olan kişiler yazarsa çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar herkese :)
Allah cahil insanlara laf söyletmesin. Kankam gümrük geçişinde 2 telefon ile geçiş yapabilirsin. Akıllı saat yanında olmasın giderken gelirkende apple yi tak geç bu kadar basit ya

Top Bottom