Neler Yeni

Yurtdışı 14pro veya 14 pro max

Furkannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Furkan BAYTAR
Bütçe
30000
Arkadaşlar merhaba yurtdışı (ırak) dan telefon alacağım ya 14 pro ya da 14 pro Max kayıt yaptırmayacam 8 ay kullanacağım kalan 4 ay da başka ıphone ile bir şey yapıyorlarmış ondan yapacapım, sizce olur mu ikinci telefon hâlâ yapılıyor mu görüşleriniz nedir başka telefonlara da açığım

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Yunus
Alınmaz bence Yurtdışı telefon

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Çağkan Çağlayan
Bütcen yoksa yurtdışından alabilirsin.Ben pro bence max büyük,15 pro kullanıyorum bende

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Mert Uysal
yurt dısı telefon basa bela , kız arkadasıma aldık kapandıktan sonra gecici kayıt felan bircok sistemei iptal ettiler zar zor ikinci elde iteledik telefonu :)

Furkannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Furkan BAYTAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütcen yoksa yurtdışından alabilirsin.Ben pro bence max büyük,15 pro kullanıyorum bende
Bütçem yok kanka anca 12 ye yeter o da zaten bi kaç sene kullanabilirim 14 aldım mı rahat 4 sene kullanırım, pro ile Max arasında donanmsal farklar var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

yurt dısı telefon basa bela , kız arkadasıma aldık kapandıktan sonra gecici kayıt felan bircok sistemei iptal ettiler zar zor ikinci elde iteledik telefonu :)
Hangi sistemleri kanka

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
murat
Bütçem yok kanka anca 12 ye yeter o da zaten bi kaç sene kullanabilirim 14 aldım mı rahat 4 sene kullanırım, pro ile Max arasında donanmsal farklar var mı

Hangi sistemleri kanka
pro pro max arası ekran büyüklüğü dışında hiçbir fark yok diye biliyorum kardeşim ve babam 14pm kullanıyor ikisi de ekran büyüklüğünden şikayetçi az daha zorlasan ipad mini boyutuna gelecek bence pro al

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Çağkan Çağlayan

Hangi sistemleri kanka
benim bildigim donanımsal farkları sıralıyım sana

-Daha büyük ekran (pronun ekranı gayet ideal bence)
-Daha fazla batarya
-5x daha fazla zoom

pro elde tutması falan daha kolay kesinlikle pro bence

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Mert Uysal

Hangi sistemleri kanka
birkere her 2 ayda bir gecici kayıt yapıyorduk onu iptal ettiler , acarız ederiz dedigine bakma ilk acarlar sonra elinde patlar . suan tek calısan sistem 2 iphone onuda aynı wifide tutarak yan yana bulundurarak calısıyor

Furkannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Furkan BAYTAR
birkere her 2 ayda bir gecici kayıt yapıyorduk onu iptal ettiler , acarız ederiz dedigine bakma ilk acarlar sonra elinde patlar . suan tek calısan sistem 2 iphone onuda aynı wifide tutarak yan yana bulundurarak calısıyor
Yok kanka sadece 4 ay iki telefonla gezerim sonra zaten 8 ay otomatik açılır onu kullanırım

benim bildigim donanımsal farkları sıralıyım sana

-Daha büyük ekran (pronun ekranı gayet ideal bence)
-Daha fazla batarya
-5x daha fazla zoom

pro elde tutması falan daha kolay kesinlikle pro bence
Zoom önemli değil boyut da önemli ideal olsun sonuçta telefon alıyoruz tablet değil

pro pro max arası ekran büyüklüğü dışında hiçbir fark yok diye biliyorum kardeşim ve babam 14pm kullanıyor ikisi de ekran büyüklüğünden şikayetçi az daha zorlasan ipad mini boyutuna gelecek bence pro al
Sağolasın kankam

şahin doğan

80+ Platinum
30K bütçe varsa 3-4 daha koy sıfır 15 Pro al.

mertu750

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert
nasıl bi öğenci iphone 15 pro alıyor anlamadım ama sağlam bi android de düşünebilirsin

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom