Neler Yeni

Öneri Geçmeye değer mi ? S23 U dan 24 U veya İphone 14 pro max

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Tarık Şen
Bütçe
40001
merhaba yaklaşık 6-7 aydır S23 Ultra kullanıyorum seçimlere kadar telefon yenilemeyi düşünüyorum sizce sırf yapay zeka özellikleri ve işlemci geliştirmesi için S24 Ultraya geçmeye değer mi yoksa burdan İphone 14 pro max'e mi geçmeliyim her türlü cihazları yurtdışı olarak kullanıcam 15 pro max de olabilir Pro gibi ekranı küçük veya samsung s24 plus Exynos işlemci vs vs gibi modelleri düşünmüyorum sizin düşünceleriniz neler yardımcı olabilir misiniz

java

80+ Bronze
Yapay zeka özellikleri S23 Ultraya güncelleme ile gelecek. Ayrıca bence işlemcide aşırrı çağ atlatıcı bir fark olmadığı için S23 Ultra kullanmaya devam etmelisin bence. Ayrıca iPhone'u direkt boşver.

İllede alacağım diyorsan. S24 Ultra almalısın.

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
bence şuan için değmez ama şuan için s23u'yu s24u ile değiştirip gelecek sene s25u ile değişmek için kullanılabilir

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,725
İsim
Oğuz
14 pro max çok daha iyi değil ki geçmeye değilsin. S24 Ultra da aradaki farklara değmiyor. Sırf 8 gen 3 var diye geçmeyle uğraşma kullan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Tarık Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam aradaki farka falan baktım yani titanyum çerçeve dışı sadece 1 gr gibi bir hafifleme mevcut , 8 gen 2 halihazırda güçlü bir işlemci tek sıkıntı seçimlerden sonra doların kaçınılmaz olarak yükselicek olması
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam aradaki farka falan baktım yani titanyum çerçeve dışı sadece 1 gr gibi bir hafifleme mevcut , 8 gen 2 halihazırda güçlü bir işlemci tek sıkıntı seçimlerden sonra doların kaçınılmaz olarak yükselicek olması
https://www.epey.com/akilli-telefon...ng-galaxy-s23-ultra_samsung-galaxy-s24-ultra/ yani hocam benim ram tarafında da bir eksim yok yurtdışı olduğu için ordaki cihazlar 256 da olsa 12 ramle geliyo

touneran

80+
1 telefon kendıne 1 telefon devletin para akıttığı 5 li çetelere gitsin istersen al :D . şaka bir yana ÖTV olan bişey varsa en ucuzunu almak lazımki dünyada en çok vergi ödeyen kişileriz malesef. Ben ucuz telefon ve video çekme ihtiyacım varsa gopro dji actin cam alma taraftarıyım bu ülke vatandaşı olarak asgari ücret ve yaşam koşullarımız belli

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
StephenWolf
Bende telefon alacağım fakat s24 e 12k fazla vermek istemiyorum. S23 alıcam o da 1 sene önceki diye telefon diye içimde kalıyor sonra diyorum birkaç ay daha bekle iphone 15 düz al tam arada kaldım :D

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
Elinizdeki cihaz çok iyi. Geçmeye değer bir durum olmasa da sadece illa geçeceğim diyorsanız 15 pro max 1 tb geçilir. S24 ultranın ekranında kumlanma sorunu var. Ve Samsung Tr, ilk etapta birkaç cihazı değiştirdi, baktı sürekli değişim için cihaz geliyor, cihazlarda sorun yok diyerek değişim taleplerini reddetmeye başladı .

Renkler de soluk görünüyordu , mat kaplama yüzünden renkler istenildiği gibi görünmüyor. güncelleme yayınlandı ama bazı kullanıcılar problemin gittiğini söylerken, önemli bir kısmı da renklerin halen soluk olmaya devam ettiğinden şikayetçi.

Bir de banding sorunu var. Ekranda şerit şerit çizgiler oluluyormuş.

Her zaman derim, bu paralara çıkılıyorsa tek alternatif iPhonedur.

Son düzenleme:
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
merhaba yaklaşık 6-7 aydır S23 Ultra kullanıyorum seçimlere kadar telefon yenilemeyi düşünüyorum sizce sırf yapay zeka özellikleri ve işlemci geliştirmesi için S24 Ultraya geçmeye değer mi yoksa burdan İphone 14 pro max'e mi geçmeliyim her türlü cihazları yurtdışı olarak kullanıcam 15 pro max de olabilir Pro gibi ekranı küçük veya samsung s24 plus Exynos işlemci vs vs gibi modelleri düşünmüyorum sizin düşünceleriniz neler yardımcı olabilir misiniz
S23 Ultradan geçilecek tek telefon iphone dur.S23 Ultra dan farklı bir androide geçmek saçmalık zaten çok iyi bir telefon

Top Bottom