Neler Yeni

Yardım İphone 15 pro max VS İphone 14 pro max VS Samsung S23

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
5G hat ayarlarından açtım telefondan da açtım ama 4G+ da hala kapsama alanı dışında olabilir miyiz acaba
İmeisi atılan telefon 4g destekleyince en fazla onu alabilirsin diye biliyorum. Öyle olabilir veya kapsama alanı dışındasındır dediğin gibi. Hattın 5g destekli mi?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
898
İsim
Furkan Görür
Hocam kayıtsız telefonda bir problem yaşamazsın fakat süre dolana kadar. 4 ay 1. sim 4 ay 2. sim 4 ay e-sim derken 12 ay doldu. Her yıl 4 aylık bir uzatmada olduğu için (büyük ihtimalle aktif olan tüm imeilerin süresi aynı anda başlayacak) toplamda 16 ay boyunca kayıtsız kullanabileceksin. 16 ay sonunda bu telefonun fiyatı her türlü samsung un üzerine çıkacak çünkü herkes biliyor ki iphone kolay kolay değer kaybetmez ama samsung kaybeder. 16 ay sonra doların ne kadar olabileceğini de göz önüne alacak olursak iphone alman gayet iyi bir tercih olacaktır. 16 ay içinde eline bir miktar para geçerse kayıt yaparsın ya da o tarihe kadar illegal olarak kayıt yöntemleri çıkarsa o yollardan birini deneyebilirsin. Kayıt işlemi olarak uzaktan kayıt yaptırma dolandırılma ihtimalin çok yüksek. İphone 14 pro kullanıyorum YD ama kayıtlı. 1 yıl sonra tüm hatlara açılacak ve rahatlıkla satabileceğim :) iyi akşamlar.
12 ay olmuyor. Telefonlarda 1 sim ve 1 e sim var. 8 ay kullanıma açık.

xxx78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Salih Akpınar
İmeisi atılan telefon 4g destekleyince en fazla onu alabilirsin diye biliyorum. Öyle olabilir veya kapsama alanı dışındasındır dediğin gibi. Hattın 5g destekli mi?
Evet destekli babamda İphone 14 var onda da 5G açılmıyor kapsama alanı dışında galiba

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Furkan Enes Kaplan
Alakası yok hocam imei plaka gibi düşünün tofaş plakasını lamboya taksanız lambo yine lambo yanlış bilgi vermeyin imei nin 4g 5g ile alakası yok

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Alakası yok hocam imei plaka gibi düşünün tofaş plakasını lamboya taksanız lambo yine lambo yanlış bilgi vermeyin imei nin 4g 5g ile alakası yok
Araştırdığımda öyle sonuç verdiğini işittim ki zate sanırım yazdim emin olmakla beraber soyledim

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Furkan Enes Kaplan
Araştırdığımda öyle sonuç verdiğini işittim ki zate sanırım yazdim emin olmakla beraber soyledim
Hocam sizin gibi yanlış bilen çok insan var doğrusu anlattığım gibi

Berk58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Berk kaşkaya
Beyler bütçe 30 k civarı yurtdışı iphone 14 pro max veya 15 pro max 256 gb 30k civarı fiyatı alırsam kayıtsız kullanıcam 4 ay fiziksel simle 4 ayda e simle kalan 4 ayıda elimde iphone 7 var hattı ona takıp aynı ıclouda bağlicam 2 telefonla gezecem
yada tr den 30k ya S23 256 gb alacağım sizce hangisi yapılmalı. yurtdışı kayıtsız kullananlar varsa deneyimlerinden bahsedebilirmi sorun yaşarmıyım.
15 pro max

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,809
Üyeler
147,423
Son üye
Relaxed
Top Bottom