Neler Yeni

Yardım İphone 15 pro max VS İphone 14 pro max VS Samsung S23

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,660
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
bende öyle düşünüyorum hocam max 30-35 k ya artık ne gelirse 15 pro yada pro max fiyatlar 35 den fazlaysa 14 pro max alırım 30k fiyatı var ekim ayı ortasında alacağım kayıt içinse yıl sonuna kadar zam gelmexse kayıt edebilirim yoksa 4 ay çift telefon
ben 15 pro yu 14 pro maxe tercih ederim ama size kalmış

• Beğen
Reaksiyonlar: AggY

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Beyler bütçe 30 k yurtdışı iphone 14 veya 15 pro max 256 gb 30k civarı fiyatı alırsam kayıtsız kullanıcam 4 ay fiziksel simle 4 ayda e simle kalan 4 ayıda elimde iphone 7 var hattı ona takıp aynı ıclouda bağlicam 2 telefonla gezecem
yada tr den 30k ya S23 256 gb alacağım sizce hangisi yapılmalı. yurtdışı kayıtsız kullananlar varsa deneyimlerinden bahsedebilirmi sorun yaşarmıyım.
Ben iPhone 14 prodan 15 pro ya geçiceğim sadece batarya ve işlemci için çok az kamera iyileşmiş ve başka bir hiç değişilik yok titanyum kasa dışında.

PNSHER

80+
Hocam cidden dediğinize kendiniz inandınızmı?
Hayatında belki de hiç amiral gemisi android kullanmamış herifler yok şöyle kasar böyle donar diye geziyor. Şaka gibiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler bütçe 30 k yurtdışı iphone 14 veya 15 pro max 256 gb 30k civarı fiyatı alırsam kayıtsız kullanıcam 4 ay fiziksel simle 4 ayda e simle kalan 4 ayıda elimde iphone 7 var hattı ona takıp aynı ıclouda bağlicam 2 telefonla gezecem
yada tr den 30k ya S23 256 gb alacağım sizce hangisi yapılmalı. yurtdışı kayıtsız kullananlar varsa deneyimlerinden bahsedebilirmi sorun yaşarmıyım.
Yurdışı oluyorsa U1 sürümü s23 ultra alıp keyfinize bakın. 100 dolara server kaydı yaptırır kullanırsınız.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
kaydedebilirsen iphone tabii ki 2 adet aynı model aynı renk telefonu tek imei kayıt ücretine kaydettirebilenler varmış. Yani aynı renk bi yurtdışı 14 pro max kullanan birini bulup ikinizde kaydettirebiliyosunuz bu durumda 20k kayıt ücreti ikiye bölünüyor. Yani eğer dedikleri doğruysa yapabiliyolarsa kesinlikle iphone ama yurtdışı iphone alıp kulladığında kaydettirene kadar sürekli acaba kapanır mı acaba kayıt ücreti artar mı gibi gibi düşüncelerden kaçamıyosun buda cidden sinir bozucu yani. Yurtdışı iphone seçeneğinin altında yatan bunlar gerisi sana kalmış
Hocam bu 2 telefonu birlikte halletme olayını daha iyi öğrenme şansınız oldu mu? Ben de daha önce duydum ancak detaylarını bilmiyorum. Öğrendiyseniz paylaşır mısınız?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hayatında belki de hiç amiral gemisi android kullanmamış herifler yok şöyle kasar böyle donar diye geziyor. Şaka gibiler.

Yurdışı oluyorsa U1 sürümü s23 ultra alıp keyfinize bakın. 100 dolara server kaydı yaptırır kullanırsınız.

İki firmanında zamanında yapılan kurnazlıkları ortada kastlı olarak yavaşlatma. Fakat o olaylara rağmen bile IOS cihazlar, Android cihazlardan daha uzun ömürlü ve fiyat olarak da o kadar yalpalanmıyorlar.

Bunları geçelim güvenlik konusunda Android hak getire. Adamlar artık mesaj gönderip mesaja tıkladığın an klon uygulama kuruyorlar ve telefonu ele geçiriyorlar.

Giriş ve orta seviyede Android alabilirsiniz fakat top ürünlere çıktığınızda saydığım gibi nedenleri göz önüne aldığınızda Android tercih etmek için bir sebep yok, hele ülkemizde satılan cihazları düşündüğünüzde.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
Hocam kayıtsız telefonda bir problem yaşamazsın fakat süre dolana kadar. 4 ay 1. sim 4 ay 2. sim 4 ay e-sim derken 12 ay doldu. Her yıl 4 aylık bir uzatmada olduğu için (büyük ihtimalle aktif olan tüm imeilerin süresi aynı anda başlayacak) toplamda 16 ay boyunca kayıtsız kullanabileceksin. 16 ay sonunda bu telefonun fiyatı her türlü samsung un üzerine çıkacak çünkü herkes biliyor ki iphone kolay kolay değer kaybetmez ama samsung kaybeder. 16 ay sonra doların ne kadar olabileceğini de göz önüne alacak olursak iphone alman gayet iyi bir tercih olacaktır. 16 ay içinde eline bir miktar para geçerse kayıt yaparsın ya da o tarihe kadar illegal olarak kayıt yöntemleri çıkarsa o yollardan birini deneyebilirsin. Kayıt işlemi olarak uzaktan kayıt yaptırma dolandırılma ihtimalin çok yüksek. İphone 14 pro kullanıyorum YD ama kayıtlı. 1 yıl sonra tüm hatlara açılacak ve rahatlıkla satabileceğim :) iyi akşamlar.
illagal yapmaısna gerek yok ki eski bir iphonu varsa ya da bir tane eski 2. el tr iphonu alıp bir birine eşlerse gelen aramaları 15 te de açabiliyor

Arsenic-2

80+
dünyanın en saçma konusu. aralarında tabii ki 15 pro max. samsungu çıkar olm samsung kim ? nerenin çöpü nerenin fukara telefonu ? çıkar şu android pisliğini diz çöksün itaat etsin anca :D 15 pro max diyorum geçiyorum bb

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Server kayıt hakkında detaylı bilgi verir misiniz hocam? 32k civarına s23ultra server kayıtlı satılıyor ama tam ne olduğunu bilmediğim ve güvenemediğim için almaya cesaret edemiyorum

Telefon elime geçmedi henüz kargoda. Gelince birkaç ay kullanıp unutmazsam yazarım buraya.
Hocam nsptınız telefonu teslim aldınız mı siz?

xxx78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Salih Akpınar
Server kayıt hakkında detaylı bilgi verir misiniz hocam? 32k civarına s23ultra server kayıtlı satılıyor ama tam ne olduğunu bilmediğim ve güvenemediğim için almaya cesaret edemiyorum

Hocam nsptınız telefonu teslim aldınız mı siz?
Aldım yaklaşık 2-3 saattir kullanıyorum sorun yok fakat telefon çok büyük ya :D

32k civarına s23ultra server kayıtlı
29,500 e aldım ben şarj aleti ve kılıf dahil

Ysuflix

80+ Gold
15 Pro Max tartışmasız hocam

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
beyler öncelik 15 pro max zaten bi getirsinler yd leri fiyata göre 15pm yada 15 pro en kötü 14 pro max alırım. düz s23 ü çıkardım kafamdan fiyata göre bakacağız

Hocam bu 2 telefonu birlikte halletme olayını daha iyi öğrenme şansınız oldu mu? Ben de daha önce duydum ancak detaylarını bilmiyorum. Öğrendiyseniz paylaşır mısınız?
hocam o olay yapılyor yakalananı görmedim daha ama ilerde ne olur bilinmez 10k için girilirmi riske bilemedim

Top Bottom