Neler Yeni

Yurtdışı alışverişte 150 euro sınırına vergi dahil mi?

Hakntat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan TAT
Arkadaşlar ben AliExpress ten ürünün kendisinin fiyatı 150 euroyu aşmayan bir Androroid 10 inç multimedya şipariş verdim. Ama alışveriş esnasında vergisinide eklendi. O yüzden vergi dahil olursa 150 euro sınırını aşacak. Sınır vergi dahil mi yoksa sadece cihazın parasınımı baz alırlar?

Hakntat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan TAT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konu çok önemli benim için. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
tam bir bilgiye sahip değilim ancak sonuçta bunun faturası vergi ile kesiliyor dahildir muhtemelen

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,210
İsim
Mert Can Ergün
Arkadaşlar ben AliExpress ten ürünün kendisinin fiyatı 150 euroyu aşmayan bir Androroid 10 inç multimedya şipariş verdim. Ama alışveriş esnasında vergisinide eklendi. O yüzden vergi dahil olursa 150 euro sınırını aşacak. Sınır vergi dahil mi yoksa sadece cihazın parasınımı baz alırlar?
Vergi de dahil oluyor

Hakntat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan TAT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Cihazın parası tabii ki. Kargoyu dahil ediyorlar mı bilmiyorum ama vergi dahil değil ona.

Top Bottom