Neler Yeni

Yurtdışı Ekran Kartı Sipariş Vermek

144Hz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan Erdogan
Öncelikle herkese hayırlı geceler yurtdışından Türkiye'ye ekran kartı Siparişi verebiliyor muyuz arkadaşlar gümrükte vs bir sorun çıkar mı çıkmaz mı direk sağlam bir şekilde gelir mi bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.​

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Selim
Öncelikle herkese hayırlı geceler yurtdışından Türkiye'ye ekran kartı Siparişi verebiliyor muyuz arkadaşlar gümrükte vs bir sorun çıkar mı çıkmaz mı direk sağlam bir şekilde gelir mi bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.​
Verebilirsiniz ama daha pahalı oluyor diye biliyorum mesela rog strix 4070 890 Euro kargo hariç ama tanıdığınız varsa yurt dışında uçakla getirmesi çok daha avantajlı olur diye düşünüyorum. Şuan yurt dışı almak mantıklımi bilemicem.

144Hz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan Erdogan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Verebilirsiniz ama daha pahalı oluyor diye biliyorum mesela rog strix 4070 890 Euro kargo hariç ama tanıdığınız varsa yurt dışında uçakla getirmesi çok daha avantajlı olur diye düşünüyorum. Şuan yurt dışı almak mantıklımi bilemicem.
Tanıdık var yurt dışına çok çıkıyor peki nasıl getirebilir modelleri istediğim modeli nereden bulur hocam.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Selim
Tanıdık var yurt dışına çok çıkıyor peki nasıl getirebilir modelleri istediğim modeli nereden bulur hocam.
Buraya kendisi de gelmesi gerekiyor ve ekran kartını kutusundan çıkartıp bavuluna koyacak onun dışında bulunduğu ülke de ki teknolojik mağazalardan alabilir 👍

JSezar

80+ Silver
eskiden neweggden getirtmesi kolaydı,şuan ne durumda bilmiyorum.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
ahmet taha çelenk
Yurtdisinda dahami ucuz benimde bir tanidik yakinda gelicek almak mantiklimi fiyat farki nasil bilen varmi

144Hz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Furkan Erdogan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurtdisinda dahami ucuz benimde bir tanidik yakinda gelicek almak mantiklimi fiyat farki nasil bilen varmi
Tekli almak mantıklı değilmiş ama birinin getirtmesi daha mantıklı diyorlar.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
ahmet taha çelenk
İnternetten yurtdışı dışı yerine tanıdık getirmesi daha iyiymiş bende yeni yeni öğreniyorum da.
He anladim hocam benimde yakinda tanidik gelicek ekran karti alicam aslinda ama acaba gumrukde vergi fln sorun cikartirlarmi

Top Bottom