Neler Yeni

IOS yurtdışı imei hakkında iphone

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
murat
herkese merhaba geçenlerde yurtdışı telefon alıp imeisini geçirme tarzı bir video gördüm. adam yd iphone alıp eski iphonunu değiştirdim diyor. böylece imei parası vermekten kurtuluyor. sanırım birkaç haftalık muhabbet. konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi? elimde eskiden kullandığım iphone 6s var onu yurt dışında değiştirmiş gibi gösterip 15pm falan alabilir miyim? şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökalp Taşer
herkese merhaba geçenlerde yurtdışı telefon alıp imeisini geçirme tarzı bir video gördüm. adam yd iphone alıp eski iphonunu değiştirdim diyor. böylece imei parası vermekten kurtuluyor. sanırım birkaç haftalık muhabbet. konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi? elimde eskiden kullandığım iphone 6s var onu yurt dışında değiştirmiş gibi gösterip 15pm falan alabilir miyim? şimdiden teşekkürler
Apple Trade-In kampanyası ile telefonunda arıza varsa ve Apple bunu tespit edip telefonunu Trade-In'e sokarsa ancak o zaman olur. Fakat bunun için elindeki telefonu yurtdışına çıkartıp Trade-In'den sonra yeni telefonuna fatura çıkarttırman gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak iPhone 6S için Trade-In bitmiş olabilir kontrol etmende fayda var

Top Bottom