Neler Yeni

Yurtdışı İphone 12 Satıcı Önerisi

septnik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Şahinoğlu
Bütçe
12.500
Yurtdışı jelatinli kutulu sıfır iPhone 12 alıp 6 ay içerisinde pasaporta kayıt ettirmeyi düşünüyorum. Yurtdışı cihazların garantisi olmuyor, bu yüzden güvenilir bir satıcıdan almak istiyorum. Forumda önceden satın alan arkadaşlar aldıkları satıcıyı ve deneyimlerini yazabilirler mi? Sahibinden'e baktım ve birkaç satıcı buldum. Applekutusu.com, Zone Mobile, Güven Mobile, Umut İletişim bunlar bulduğum satıcılar, aralarında tavsiye ettiğiniz bir satıcı var mı, bunlar haricinde farklı bir yerden aldıysanız da tavsiye edebilirsiniz. Teşekkürler ( @Perfectshot06 hocam zannedersem siz de almıştınız, nereden aldınız ve ne tavsiye edersiniz) Hepinizin önerisine açığım.

şahin doğan

80+ Platinum
Bende Yurtdışı iphone 12 kullanıyorum ve yurtdışı iphone'larda 1 yıl garanti var.
Hangi satıcıdan aldığının önemi yok bence. Telefoncu olması yeter.

septnik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Şahinoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Yurtdışı iphone 12 kullanıyorum ve yurtdışı iphone'larda 1 yıl garanti var.
Bildiğim kadarıyla Apple Türkiye 1 senelik uluslararası garantiye bakmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de şuanki sim kart babamın üstüne kayıtlı. Yurtdışına çıkana kadar onu kullansam, çıktıktan sonra kendi adıma sim kart çıkartsam sıkıntı yaşar mıyım?

shame0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Merdan Demir
Steam
https://steamcommunity.com/id/shame123
Discord
werdan#1089
Bildiğim kadarıyla Apple Türkiye 1 senelik uluslararası garantiye bakmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de şuanki sim kart babamın üstüne kayıtlı. Yurtdışına çıkana kadar onu kullansam, çıktıktan sonra kendi adıma sim kart çıkartsam sıkıntı yaşar mıyım?
sorun olmaz

Tüm İphone Modelleri İçin Kayıt İşlemini Uzaktan (Fiziksel Müdahalede Bulunmadan ) Yapabiliyoruz Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,154
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie
Top Bottom