Neler Yeni

Yurtdışı iPhone 14 alınır mı?

ErenJR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Canbulut
Bütçe
20000
Merhabalar yurtdışındayım ve mağazaları incelediğimde iPhone fiyatlarının çok uygun olduğunu gördüm iPhone 14 15-16 bin tl ye denk geliyor pasaport kaydı yaptırmayacağım sizce kullanılır mı bi sorun olur mu 4+4 aylık sürenin kısaltılacağı veya kaldırılacağı yazılarını okudum bunlar doğru mudur acaba geçici kayıt olayındanda anlayan varsa yorumlarınızı bekliyorum alınır denirse ve geçici kayıttan anlayan varsa direkt iPhone 14 ü 15-16 bin tl ye almak istiyorum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,245
İsim
uwu
Bende çok arada kaldım 13pro da vardı ama ben tr 11 alıp stressiz kullanmayı seçtim zaten bi yazın telefonu yoğun kullanıyorum okullar açılınca yüzüne bile bakmıyorum şarjı 1/2 hafta yetiyor

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Burak
Merhabalar yurtdışındayım ve mağazaları incelediğimde iPhone fiyatlarının çok uygun olduğunu gördüm iPhone 14 15-16 bin tl ye denk geliyor pasaport kaydı yaptırmayacağım sizce kullanılır mı bi sorun olur mu 4+4 aylık sürenin kısaltılacağı veya kaldırılacağı yazılarını okudum bunlar doğru mudur acaba geçici kayıt olayındanda anlayan varsa yorumlarınızı bekliyorum alınır denirse ve geçici kayıttan anlayan varsa direkt iPhone 14 ü 15-16 bin tl ye almak istiyorum
Hangi ülkede iphone 14 15bin TL?

Top Bottom