Neler Yeni

yurtdışı s23 ultra alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eren
Merhabalar, yurtdışı s23 ultra almayı düşünüyorum server kayıtlı kullanan var mıdır. Hiç kapanma vesaire oldu mu güncellemede problemler yaşadınız mı. Kısaca önerir misiniz.

eravinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eray
yurtdışı almaya değer telefonlardan biri bence alınır server kaydı da en sağlam kayıtlardan biri zaten donanıma müdahele fln yok(sadece Knox özelliği olan Secure Folder çalışmaz onun dışında güncellemeler sorunsuz geliyor)

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
server kayıtları yeni açıldığı için 200 dolar fiyat veriyorlar düşer mi sizce

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
murat
ben de s24u almayı düşünüyorum Server kayıt paraları değişiyor mu telefondan telefona

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
YILDIRIM
server kayıtları yeni açıldığı için 200 dolar fiyat veriyorlar düşer mi sizce
Geçen arkadaşa aldım server kayıtlı 32 bin tl sıfır kapalı kutu. Kendimde s24 ultra düşünüyorum şuan server kayıt kapalı s24 ultra için ve pahalı ama eylül 2025 e kadar kayıtsız kullanabiliyorum o zamana kadar fiyatı düşer zaten.

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
gymice
Geçen arkadaşa aldım server kayıtlı 32 bin tl sıfır kapalı kutu. Kendimde s24 ultra düşünüyorum şuan server kayıt kapalı s24 ultra için ve pahalı ama eylül 2025 e kadar kayıtsız kullanabiliyorum o zamana kadar fiyatı düşer zaten.
hocam server kayıtlı dediğiniz ne oluyor ? bildiğimiz imei attırma mı yoksa başka bir şey mi ?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Murat
Şu an kullanıyorum ve o kadar çok memnunum ki verdiğim paranın her kuruşunu hak ediyor cidden. Şimdilik kayıtsız kullanıyorum yıl sonuna kadar iki simle idare edicem yılbaşında da 8 aylık süre yenilenecek tekrar zaten. Sıfır kapalı kutu cihaz 27 bin bandında bilgin olsun. Sıfır server kayıtlı olanlar ise 30 binden fazla değil. Ben 1 ay kullanılmışını 23500e aldım. Sana da öneririm istediğin her şeyi fazlasıyla karşılayacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kayıtlar aktifmiş 200 dolar fiyat veriyorlar kayıt için kapalı kutu 26 27ye alıp bi süre sonra fiyat düşünce kaydettireyim o zaman

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Murat
hocam server kayıtlı dediğiniz ne oluyor ? bildiğimiz imei attırma mı yoksa başka bir şey mi ?
Telefon sanki türkiye cihazıymış gibi gözüküyor sıfırlamada güncellemede hiçbir şey olmuyor cihaza. Google a yaz her şey çıkar karşına

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,475
İsim
Burak Karadağ
Merhabalar, yurtdışı s23 ultra almayı düşünüyorum server kayıtlı kullanan var mıdır. Hiç kapanma vesaire oldu mu güncellemede problemler yaşadınız mı. Kısaca önerir misiniz.
- 1 yıldır kullanıyorum
- Hiç kapanma gibi bir durum olmadı ve yurtiçi kayıtlı cihaz gibi kullanıyorum.
- Güncellemeler tıkır tıkır geliyor
- Şiddetle öneririm

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Murat
kayıtlar aktifmiş 200 dolar fiyat veriyorlar kayıt için kapalı kutu 26 27ye alıp bi süre sonra fiyat düşünce kaydettireyim o zaman
Hat takılmamış cihaz al 14 ay kafan rahat zaten

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
gymice
Telefon sanki türkiye cihazıymış gibi gözüküyor sıfırlamada güncellemede hiçbir şey olmuyor cihaza. Google a yaz her şey çıkar karşına
bunu alırken mi dikkat ediyoruz aldıktan sonra mı birtakım işlemler yapıyoruz peki ?

Top Bottom