Neler Yeni

Yurtdışı siparişe sıkı takip! Yeni sistem yolda

Ahmettİlhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet İlhan
Yine sistem aynı ama vergi+kargo+ürün fiyatı 30 euro geçerse kalır gümrükte müşavirlik ücret, ekstra vergi, antrepo ücreti, gümrük sunum ücreti vb şeylerde ödersin. 1 e aldıysan 2.5 a gelir.
neden yapıyorlar diye sormaktan bıktığım yüzlerce sorudan biri. artık insan aklı idrak edemiyor.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Muhammed emin efe
neden yapıyorlar diye sormaktan bıktığım yüzlerce sorudan biri. artık insan aklı idrak edemiyor.
Yok demedi demeyin artık insta vs geçtim ben uber, paypal vb çoğu şey yasaklandı. Ama mevzu büyük şirketler olunca her şey serbest. Hiç bi yatırımcı gelmez bu saatten sonra. Adam ne olup biteceğini bilmediği yere neden yatırım yapsın. Anca halk s.... yor.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Enes Altunışık
Yav yeter valla yeter ya. Ulan hak hukuk saymıyosunuz onu anladık da özgürlüğümüzü bu kadar kısıtlamayın yav. Bıktım valla bıktım. Günahımız neydi bizim abi. Gerçekten halkın çoğunluğu hak ettiği için bu durumdayız ama kurunun yanında yanan yaş olduk.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Muhammed emin efe
Yav yeter valla yeter ya. Ulan hak hukuk saymıyosunuz onu anladık da özgürlüğümüzü bu kadar kısıtlamayın yav. Bıktım valla bıktım. Günahımız neydi bizim abi. Gerçekten halkın çoğunluğu hak ettiği için bu durumdayız ama kurunun yanında yanan yaş olduk.
Hayır birde arkasından sundukları nedenler saçma sapan. Bizi olduğu gibi e ticaret firmalarının kucağına attılar. Çoğu ürün şimdiden zam yemiş yeni baktım. Bu adamlar tekel olduklarını bilirse halkı s....

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Enes Altunışık
Hayır birde arkasından sundukları nedenler saçma sapan. Bizi olduğu gibi e ticaret firmalarının kucağına attılar. Çoğu ürün şimdiden zam yemiş yeni baktım. Bu adamlar tekel olduklarını bilirse halkı s....
Yeterince s..miyolarmış gibi...

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Muhammed emin efe
Yeterince s..miyolarmış gibi...
Ben cidden bak 3 gündür falan kötü hissediyorum artık. Halk için ne varsa kapatıldı. Bu kadar baskılanmamalı halk. Kendi ülkemizde özgür hissedemiyoruz. Mevzu roblox vs değil uber gitti, paypal gitti. Birileri istiyor ve gönderiliyorlar. Yav mahkeme kararı ise gerekçe nedir? Bunu halka bildirmek zorundasın öyle ansızın olur mu ya. Çok belli kasti yapıldığı %500 gümrük oranı düşürmek nedir. Bakın ben cimere yazdım sizde yazın. Üşenmeyin en azından halkın bu durumun farkında olduğunu ve kamuoyu oluştuğu bilinmeli.

Son düzenleme:

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Enes Altunışık
Ben cidden bak 3 gündür falan kötü hissediyorum artık. Halk için ne varsa bu kadar kapatıldı. Bu kadar baskılanmamalı halk. Kendi ülkemizde özgür hissedemiyoruz. Mevzu roblox vs değil uber gitti, paypal gitti. Birileri istiyor ve gönderiliyorlar. Yav mahkeme kararı ise gerekçe nedir? Bunu halka bildirmek zorundasın öyle ansızın olur mu ya. Çok belli kasti yapıldığı %500 gümrük oranı düşürmek nedir. Bakın ben cimere yazdım sizde yazın. Üşenmeyin en azından halkın bu durumun farkında olduğunu ve kamuoyu oluştuğu bilinmeli.
Doğru diyorsunuz. İnsanların birlik olup bu ülkede yaşayan bir halk olduğunu hükümete hatırlatması lazım.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Muhammed emin efe
Doğru diyorsunuz. İnsanların birlik olup bu ülkede yaşayan bir halk olduğunu hükümete hatırlatması lazım.
Hayır birde işin komik yanı demek ki devlet birşeyi isteyince anında hallediyormuş baksana ne kadar detaylı düşünülmüş. E nasıl hala binlerce telefon, sigara, tütün bu ülkeye kaçak girebiliyor? Halkın resmi yollardan vergisini vererek aldığı şeye değilde ona taksınlar birazda. Saçmalık ya. Ulan burada pcb, işlemci vs varda biz mi gidip yurtdışından alıyoruz. Eeee bizi kısıtladın, getirtip burada satanlar sanki bunu yerli mi üretecek. Onlarda yurtdışından alacak.

Top Bottom