Neler Yeni

Yurtdışı telefon eksisi ve alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
İlk telefonum olucak adam akıllı çok bütçe yok 3500 tl yurt dışı alıp imei yaptırsam sınırsız sıkıntı çıkarmı bide alınırsa 3500tl yurtdışı cihaz önerisi bekliyorum istanbuldayim

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Comol Ogga
Sahibinden üzerinden yakınındaki telefonculardan xiaomi telefonları incele bütçene ve özelliklerine göre tercih et, neden xiaomi önerdin dersen bu imei atılıp kullanılan telefonlar konusunda son zamanlarda zorluklar çıkartsa da tüm markalar arasında en basit şekilde imei atılıp kullanılabilen telefonları xiaomi üretiyor, ama tabii ki xiaomi diye tüm telefonları imei atılıp kullanılabilir diye bir şey yok, aşağıda verdiğim link üzerinden almayı düşündüğün telefonun imei atılıp atılamadığını kontrol edebiliyorsun, senin bütçene aşağı yukarı yakın olarak ben şahsen kullanmasam da türkiye de çok kullanıcısı olan redmi note 10 pro modelini önerebilirim.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Android tabanlı xiaomi gibi telefonda iemi olayında hiç sıkıntı çıkmaz ben de 2020den beri Poco f2 pro kullanıyorum hiçbir problem yok tavsiye ederim 2. El falan varsa. Yoksa şuan piyasaya hakim olmadığım için yorum yapamam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,100
Üyeler
157,030
Son üye
wolfthro
Top Bottom