Neler Yeni

Yurtdışında Eğitim Görünce İş İmkanı Oluyor Mu?

Ethn0siDe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rüzgar Seğmenoğlu
Gastronomi bölümü okumayı düşünüyorum. Özel üniversitelerin başka ülkelerle anlaşmaları var, peki bu ülkelerde eğitim gördükten sonra orada iş bulma imkanımız oluyor mu?

gastronomi için evet. yurt dışında iyi yerlerde staj yaptıysan açıkta kalman zor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gastronomi için evet. yurt dışında iyi yerlerde staj yaptıysan açıkta kalman zor.
özyeğin üniversitesi bu konuda çok üst seviye tavsiye ederim

Ethn0siDe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rüzgar Seğmenoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

özyeğin üniversitesi bu konuda çok üst seviye tavsiye ederim
Yeditepe nasıl?

Ethn0siDe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rüzgar Seğmenoğlu
yeditepede okuyorum ama bölümle ilgili bilgim yok
Açıkçası söyleyeyim, Amerika'da eğitim görüp orada çalışmayı istiyorum. Baktığımda da Yeditepe'nin anlaşması var. Amerika da orada okuyup mezun olan uluslararası öğrencilere iş imkanı veriyor. Bir de liseden sonra 1 sene mezuna bırakıp, üni masrafları için para biriktirmeye düşünüyorum. Sizce nasıl?

Açıkçası söyleyeyim, Amerika'da eğitim görüp orada çalışmayı istiyorum. Baktığımda da Yeditepe'nin anlaşması var. Amerika da orada okuyup mezun olan uluslararası öğrencilere iş imkanı veriyor. Bir de liseden sonra 1 sene mezuna bırakıp, üni masrafları için para biriktirmeye düşünüyorum. Sizce nasıl?
kazanabiliyorsan ilk senede kazan hocam kafan rahat olur ünideyken bir yandan da staj yaparsın.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
alperen taha demir
Mezuna bırakmak yerine okulunu dondurursun sen ilk sene kazan ki kazandıktan sonra 1 senenin ne kadar değerli olduğunu anlayıp bu fikirden vazgeçeceksin büyük ihtimalle

Ethn0siDe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Rüzgar Seğmenoğlu
kazanabiliyorsan ilk senede kazan hocam kafan rahat olur ünideyken bir yandan da staj yaparsın.
Özel üniversiteyi karşılayacak para yok ama. 😃
Mezuna bırakmak yerine okulunu dondurursun sen ilk sene kazan ki kazandıktan sonra 1 senenin ne kadar değerli olduğunu anlayıp bu fikirden vazgeçeceksin büyük ihtimalle
Özel üniversiteyi karşılayacak para yok ama. 😃

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,571
Üyeler
154,423
Son üye
DeXtt
Top Bottom