Neler Yeni

YurtDışından Bilgisayar/Konsol Almak

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Selam Arkadaşlar.
Geçenlerde Teyzemi Aradaım Vatandaş Olarak GR/TR yarı alman yarı türk dedimki Bana Almayandan İstediğim Bilgisayarı Getirirmisin Kaç Euro ise verebilirim dedim
GR/TR Olduğu için sıkıntı olmayacağını söyledi kendiside hostes ne yapacağım bi fikrim yok ne alabilirim ordan amazon yada başka şekilde olur bilgisi olanlar yazıp yada birini etiketliyebilirmi pls

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Bunu yabancı forumlarda veya subredditlerde atsan daha iyi olur. Oranın piyasasını en çok onlar bilir.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Sırf merak ettiğimden Amazon'a RTX 2060 yazıp rastgele bir ekran kartı seçtim 650 dolara (EVGA). Yine bizden daha ucuza geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belli Bütçem Yok Ama 5'i geçemez
500 euro. Ne alınır bilemem. Tavsiyrm LTT, Tom's Hardware gibi forumlarda konu aç.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sırf merak ettiğimden Amazon'a RTX 2060 yazıp rastgele bir ekran kartı seçtim 650 dolara (EVGA). Yine bizden daha ucuza geliyor.
1050Tİ'da Olur İşlemci bi tık Güçlü Olsun İstiyorum birde DualChannel Olsun Yeter Valorant Oynayacağım Birde Forza ve Fifa Olucak

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
1050Tİ'da Olur İşlemci bi tık Güçlü Olsun İstiyorum birde DualChannel Olsun Yeter Valorant Oynayacağım Birde Forza ve Fifa Olucak
Valla biz gevurun eurosunu bilmeyiz haris muris Türk lirasını biliriz (!). Bence yabancı forumlara git. Zaten orada çok daha fazla kişi vardır. Sorunun çabucak çözülür.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla biz gevurun eurosunu bilmeyiz haris muris Türk lirasını biliriz (!). Bence yabancı forumlara git. Zaten orada çok daha fazla kişi vardır. Sorunun çabucak çözülür.
Almanca Olarak Durmumu Nasıl Anlatacağım xd

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide