Neler Yeni

Çözüldü✓ Yurtiçi kargo iyi mi? ekran kartı siparişi verdim

HakanB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
HakanB
Dostlar ekran kartı siparişi vermiştim yurtiçi kargo ile geliyor sağlam gelir mi?

gdbuzul24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Burak
Gelir sıkıntı olmaz

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Sıkıntı Tinne ...

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

EsdeathSama

80+ Bronze
Yaşadığın ilin şubesine, dağıtım merkezine göre çok değişir. Ben sistem aldığım zaman çok ilgili bir kurye denk gelmişti şansıma, kutuyu kontrol ederken bekledi beraber açtık kurduk sağolsun.

Zexius

80+ Bronze
Dostlar ekran kartı siparişi vermiştim yurtiçi kargo ile geliyor sağlam gelir mi?
Her kargo firması iyidir önemli olan sizin kargonuzu transfer edecek eden şubeler ve teslimat şubesi bu şubeler iyiyse en kötü kargo firması bile zaten on numara oluyor teslimat şubenizin yorumlarına bakın

HakanB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
HakanB
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaşadığın ilin şubesine, dağıtım merkezine göre çok değişir. Ben sistem aldığım zaman çok ilgili bir kurye denk gelmişti şansıma, kutuyu kontrol ederken bekledi beraber açtık kurduk sağolsun.
kapıdan alırken kayıt alsam problem olsa bile halledilir diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

y
Her kargo firması iyidir önemli olan sizin kargonuzu transfer edecek eden şubeler ve teslimat şubesi bu şubeler iyiyse en kötü kargo firması bile zaten on numara oluyor teslimat şubenizin yorumlarına bakın
yorumlara baktım 3.6 almış hocam

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Kaira Bilgic
Her yerdeki yurtiçi kargo aynı değil ama bizim buradaki müthiş iyi çalışıyor hem hızlı getiriyorlar geç saat olsa bile hem de ben hiç kırık ürün almadım buradan

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm
Vatan bilgisayardan yurtiçi kargo ile 4070 super ryzen 5 7600 ve g.skill ram sipariş ettim gayet sağlam geldi hiç bir problem yaşamazsın.

Top Bottom