Neler Yeni

Yurtiçi Kargo Pişmanlıktır

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Merhaba,
Adidas'tan sipariş verdim. 24 Temmuz'da. Şu an 1 ağustos ve hala gelmedi muhtemelen yarın gelecek.
Dün kargo dağıtıma çıktı, ardından öğlene doğru kargocu aradı yeriniz nerde dedi ben de tarif ettim. O zaman bizim bölgenin dışında kalıyor dedi. Dedim getirmenizde sakınca yoksa işyerindeyim ama götürüp diğer arkadaşa verecekseniz bugün yetişmez işyeri 6'da kapanıyor dedim. Siz verin yarın getirsin arkadaş dedim. Şimdi yurtiçi kargo şubesinden arandım gelin alın diyorlar. Ben de gelip almam, dün dağıtıma çıktığında gelmeme sebebi neydi ki dedim? Sizin hatanız yüzünden bugüne kaldı dedim. Yarın dağıtıma çıkartalım efendim dediler kapattılar.

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Ahmet Aytekin
Hocam başlıkla alakasız bahsettiğiniz şey. İşini kötü yapan bir çalışan yüzünden firmayı karalamak hiç hoş değil. 2,5 yıldır e-ticaret işi yapıyorum. Çalışmadığım kargo firması yok. Bütün sorunları göz önünde bulundurarak genel değerlendirme yapınca en iyi kargo firması Yurtiçi oluyor. Bunu kargo işleriyle ilgilenen herkes de bilir ki Yurtiçi şu an en iyisidir.

amd321

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abuzittin
:D Senin kargonu geç getirdi diye kargo kötü mü oldu şimdi çok boş bi post

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam başlıkla alakasız bahsettiğiniz şey. İşini kötü yapan bir çalışan yüzünden firmayı karalamak hiç hoş değil. 2,5 yıldır e-ticaret işi yapıyorum. Çalışmadığım kargo firması yok. Bütün sorunları göz önünde bulundurarak genel değerlendirme yapınca en iyi kargo firması Yurtiçi oluyor. Bunu kargo işleriyle ilgilenen herkes de bilir ki Yurtiçi şu an en iyisidir.
9 gün (7'si iş günü) hala gelmemiş başlıkla alakasız diyorsunuz bir de . :D

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:D Senin kargonu geç getirdi diye kargo kötü mü oldu şimdi çok boş bi post
Mesele geç getirmesi mi? Kendisi adrese bile gelmeyip benim gitmemi istemesi? Acilinden bir göz doktoruna görünmeniz lazım.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,749
İsim
.
Mesele geç getirmesi mi? Kendisi adrese bile gelmeyip benim gitmemi istemesi? Acilinden bir göz doktoruna görünmeniz lazım.
Çok kez yurtiçi kargo kullandım çok memnundum zamanında getirdiler/götürdüler gecikmesiz sağlam bir şekilde.
Şubeden şubeye fark ediyor demekki.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Kadir Efe Ulusoy
yapma b550m vdh pro geliyor

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Benim de bu zamana kadar sıkıntı yaşamadığım nadir kargo şirketlerinden birisidir.

bixart

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Barkın Marangoz
Adidastan ben de sipariş verdim ama tahmini teslim tarihi zaten halihazırda 5 ağustos gözüküyordu . Benim de bugün dağıtıma çıktı . Kargo şirketiyle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum zaten ürünü alırken bu teslim tarihini kabul ederek almış oluyorsunuz

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Adidastan ben de sipariş verdim ama tahmini teslim tarihi zaten halihazırda 5 ağustos gözüküyordu . Benim de bugün dağıtıma çıktı . Kargo şirketiyle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum zaten ürünü alırken bu teslim tarihini kabul ederek almış oluyorsunuz
Bende de o gözüküyordu ancak ortalama kargo süresi bir bahane olmadığı sürece 3 iş günü. Bu 3 iş gününde şubeden dükkana gelemedi.

Top Bottom