Neler Yeni

Yurttdışı telefon kullanım süresi

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Talha
Yurt dışı iphone 15 alacağım fakat kullanım süresi ne kadardır nasıl oluyor 1 yılı doldurabiliyor muyum öğrenmek istiyorum. haberlerde 180 güne uzatıldı diye duydum yani çift simli telefonu 360 gün boyunca kullanabiliyor muyum

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,221
İsim
Oğuz Oğuz
Yurt dışı iphone 15 alacağım fakat kullanım süresi ne kadardır nasıl oluyor 1 yılı doldurabiliyor muyum öğrenmek istiyorum. haberlerde 180 güne uzatıldı diye duydum yani çift simli telefonu 360 gün boyunca kullanabiliyor muyum
Hayır. 4+4 ay kullanıma açık.

şahin doğan

80+ Platinum

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,221
İsim
Oğuz Oğuz
8 ay kullandıktan sonra ne yapabilirim peki
Tablet gibi olur telefon. Eğer devamlı evdeysen wifia bağlanıp wp üzerinden arama yapabilirsin. Ya da 2-3k'ya yedek bı telefon alıp ondan internet paylasip evde dediğim senaryoyu dışarda da yapabilirsin. Hem bu yöntem ile internet alışverişlerinde doğrulama mesajları da gelir.

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Talha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tablet gibi olur telefon. Eğer devamlı evdeysen wifia bağlanıp wp üzerinden arama yapabilirsin. Ya da 2-3k'ya yedek bı telefon alıp ondan internet paylasip evde dediğim senaryoyu dışarda da yapabilirsin. Hem bu yöntem ile internet alışverişlerinde doğrulama mesajları da gelir.
peki yurt içi iphone alıp sim kart takıp gelen aramalı smsleri yd telefonuma alma şansım var mı

şahin doğan

80+ Platinum
peki yurt içi iphone alıp sim kart takıp gelen aramalı smsleri yd telefonuma alma şansım var mı
Yurt içi telefonun erişim noktasına bağlıyken ve aynı iCloud varsa 2 telefonda aramalar geliyor ama SMS gelmiyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,221
İsim
Oğuz Oğuz
Ve şunu da ekleyim 8 ay kullanma süresi her Ocak ayinda yenilenir. Yani 4 ay telefonun hatsiz kalır. Ek olarak illa 8 ay arka arkaya kullanmana gerek yok. Ocak'da taktiğin zaman Mayıs gibi kapanır ilk hattin. İkinci hattını eğer öğrenci isen yaz tatili sürecinde evde gecireksen hemen takmana gerek yok. Eylül gibi takarsın tekrar hattı Ocağa kadar kullanabilirsin yine.
Valla 3. Parti uygulamalar ile yapılır belki ama ona da güvenmem ben.

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
Yanlış Bilgilendirme
her yılda 1 6 ay kullanıyon

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom