Neler Yeni

Zamanın Ötesi Vandal alayım mı, yoksa Yıldız Belası veya Protokol mü bekleyeyim?

Ethn0siDe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rüzgar Seğmenoğlu
Bütçe
50
Bir süredir Yıldız Belası Vandal veya Protokol Phantom bekliyorum, bugün mağazamda Zamanın Ötesi Vandal olduğunu gördüm. Sizce alınır mı? Almaktan pek yana değilim, size de bir fikrinizi sormak istedim.

Mert233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Bir süredir Yıldız Belası Vandal veya Protokol Phantom bekliyorum, bugün mağazamda Zamanın Ötesi Vandal olduğunu gördüm. Sizce alınır mı? Almaktan pek yana değilim, size de bir fikrinizi sormak istedim.
Zamanın ötesi yıldız belasından daha iyidir ama protokol phantom için aynısını sölyeyemem bence ya zamanın ötesini al veya protokol phantom bekle

Ethn0siDe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rüzgar Seğmenoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zamanın ötesi yıldız belasından daha iyidir ama protokol phantom için aynısını sölyeyemem bence ya zamanın ötesini al veya protokol phantom bekle
Aslında düşününce yıldız belası veya protokol hemen gelecek diye bir şey yok, belki o zamana para biriktirip yine alabilirim. Aslında benim vandalda tereddüt etme sebebim, benim zaten Vandal skinim var. (Gaia) Ama değişimli oynayabilirim. Öneriniz için teşekkürler.

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
yakoli
ben olsam yıldız belası vandalı beklerdim phantom olarak oni veya özel harekat tercihim olurdu yinede siz alcağınız için tercih sizin

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ahmet Kıvrak
Prtokol alabileceğin en iyi phantomlardan birisi. Alırsan sıkmaz . Yıldız belası kendi hesabımda var bir süre sonra sikiyor ben olsam zamanın ötesini alırdım

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Bende ikiside var zamnjn ötesi güzel ama yıldız belası daha iyi bana gore

Ethn0siDe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Rüzgar Seğmenoğlu
Bende ikiside var zamnjn ötesi güzel ama yıldız belası daha iyi bana gore
Reis çok geçti ve şuan hem zamanın ötesi hem de yıldız belası var zaten bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

hesapım gmail rus bir gmaille değişti valorant destek çok iyi olduğu için geri alamadım oyunu bıraktım.
Çok büyük korkum ya onun yüzünden kod gelme şeysini kapatmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,597
Üyeler
142,761
Son üye
KozmoverLandey
Top Bottom