Neler Yeni

Zara Su Geçirmez Mont 800 TL!

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Aziz
İstanbul'da Forum Marmara'ya gittim ve aldım. Mağazada da fiyatı aynı. Çok beğendim, paylaşan kişinin de eline sağlık.

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
İstanbul'da Forum Marmara'ya gittim ve aldım. Mağazada da fiyatı aynı. Çok beğendim, paylaşan kişinin de eline sağlık.
Guzel gunlerde giyin hayirli olsun kardesim. Bu ekonomik krizde herkes faydalansin diye hemen paylastim cok sevindim bu kadar kisinin almasina 🙏🏻

AdRaSa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
ARDA
Medium beden stokta

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
XL hariç diğer bedenler eklendi şu anda stoka.
tam yazcaktım bende dünden beri bekliyorum aldım, yazmaya geldim hemen :D Hayırlı olsun alanlara daha önce bu tarzda şişme mont almıstım zaradan 7 yıl kullandım, insallah bunlarda uzun ömürlü olur saglam marka.

thebizzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yunus Emre Yalçınkaya
Siparişim geçildi inş uzun ömürlü olur daha mont almak istemiyorum

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
Çok güzele benziyorrrr

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Batuhan Kavuk
Hocam kalın kışlık mont mu ? Yoksa yağmurluk ceket tarzı mı? Deneyimleri paylaşırsanız çok iyi olur.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Aziz
Hocam kalın kışlık mont mu ? Yoksa yağmurluk ceket tarzı mı? Deneyimleri paylaşırsanız çok iyi olur.
Kışlık değil kutup montu gibi :) Mağazada 2-3 dakika bile üzerimde duramadı, o derece sıcak tutuyor. Tabii mağaza da sıcak ancak kış ayları için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sözde ucuz markaların bile mont fiyatları bu fiyat aralığında.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
Bende mont alıcamda acaba kaliteli mi veya başka marka mı baksam bilemedim ne derece kaliteli

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Batuhan Kavuk
Bende mont alıcamda acaba kaliteli mi veya başka marka mı baksam bilemedim ne derece kaliteli
Zara kalitesi çok ayrı. LCW DeFacto gibi satıcılar bile bu fiyatlara çıkardı. Kaliteyi aklında şüphe olarak kalmasın bence.

Top Bottom