Neler Yeni

Zayıflamak için fitnees programı arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
EmreERDEMİR
1.75 boy 92 kiloyum hedefim 70 kilo olmak ama fitnees programı arıyorum yeni başladım çok zorlama olmicak şekilde program önerirseniz çok güzel olır

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
PichHasso
Programdan ziyade ben kendi ilgi alanım olan kısımdan sana tavsiye vereyim. Fitness programı da ilgisi olan biri yardımcı olur sana.

Öncelikle kilo vermek istiyorsan eğer hayatında hareketliliği arttırman lazım sabah kahvaltısından önce türk kahvesi için yarım saat yürüyüş ve sonrasında spor yapman lazım zaten kilo vermek istiyorsan yediklerine dikkat etmek zorundasın o yüzden yediklerine karışmak bize düşmez o seni ilgilendiren kısım kahvaltı öğününden sonra öğle yemeğinden 45 dk önce churchill içmen lazım ve ne olursa olsun akşam 6 dan sonra bir şey yememen lazım bu söylediklerimi yapman sana gerçekten çok şey katacaktır buna başlarken 178 boy 92 kiloydum 3 ayda düzenli bir şekilde boy aynı ama kilo 84 şu an tabi yemek öğünlerinde tüketeceğin şey yaptığın spora bağlı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
EmreERDEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yağ yakıcı falan kullansam ya da başka birşeyler faydası olurmu

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,550
İsim
oğuzhan ege
Ağzını tutacaksın kalori açığı yapıcaksın bol bol kardiyo eğim son derece 6 hızdan aşağıya inmiceksin bu kadar basit.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
İlk iki ay fullbody yapabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Lolcu Basi
Yağ yakıcı falan kullansam ya da başka birşeyler faydası olurmu
Neden kullanasın. Direkt yeni başlayan hatasına düşme. Full+ full her şey kusursuz nizami yapmana gerek yok. 6 ay devam edersin baktın 5 kilo veremedin sonra bunları düşünürsün. Şimdi senin yapacağın tek şey sporu düzenli yapmak ve form oturtmak. max 1 günün boş geçsin 2 günde bir ağırlık antrenmanı yap. her gün kardiyo yapabilirsin. Ağırlık çalıştığın günler spor salonu veya evde full body gir bölge atlamadan 1 saate yakın 3x12 veya 4x12 hareketlerini temiz temiz ego liftingsiz kaldır. Sonunda 10 dk koş. Beslenme için şu anda abur cubur, fast food ne yiyorsan 1 tık azalt. Proteinini 1 tık arttır. Başlangıç için bunlar yeterli.

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Göksel
şunu içmelisin bunu kesinlikle yemelisin diyen hiç kimsenin lafına inanma kardeşim yapman gereken tek şey günlük yaktığın kaloriyi öğrenmek ve yiceğin yemeklerin toplamı bu kalorinin altında kalmalı başka bişey lazım degil bilmem churcill falan yok sadece kalori hesabını öğren yeter ve zayıflama sürecinde proteini biraz yüksek almaya çalış

Top Bottom